Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Rytmus před dvaceti lety: Byl jsem všem pro smích!

Rytmus
05. listopadu 2016 00:17 / Instagram
Nejznámější a nejúspěšnější rappeři světa pochází převážně z okraje společnosti. To je i příklad slovenského rappera, popového zpěváka a současného partnera zpěvačky Dary Rolins Patrika Vrbovského. A tenhle zpěvák, který je z poloviny romského původu, se za svůj původ nestydí.

Zakladatel skupiny Kontrafakt Rytmus sdílel se svými fanoušky dvacet let starou fotografii, kde mu bylo devatenáct let, měl hluboko do kapsy a vypadal jako vařič drog z Petrželky. Z fotogarie je zřejmé, že Patrik vyrůstal v bídě, přesto dneska patří k nejbohatším umělcům u nás.

Podle jeho slov za tím stojí roky píle. „V tom roce jsem měl na účtě nulu. Protože jsem žádný účet ani neměl. Byl jsem asi třikrát v nahrávacím studiu a přesně jsem věděl, čím se chci živit. O životě jsem nevěděl nic, ale věděl jsem, co mě naplňuje a dělá šťastným,“ napsal k snímku Patrik s tím, že byl všem pro smích.

„Smáli se mi, že mi jebe. Dneska se chtějí smát se mnou. Jestli to bylo těžké? Bylo! Ale to je na tom nejkrásnější, protože jak tohle všechno zažiješ, tak tě máloco zlomí. A odkaz fotky? I ten největší chudák bez koruny a podpory si může splnit sen. Prostě může,“ dodal Rytmus, který je toho živoucím důkazem a dnes už je těžce za vodou!  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Energická Andrea Kalivodová: V mateřství má více aktivit než kdykoli předtím!

Zprávy

Hamáček prozradil, o které ministerstvo ČSSD nestojí

Dům a zahrada

Co všechno musíme udělat, než se pustíme do jarního úklidu

1. Lucie Bílá odhodila stud a nafotila se nahá!

2. SuperStar už netáhne? Sledovanost oblíbené show dramaticky klesla!

3. Daniel Hůlka poprvé ukázal dceru Rozárku

4. Tereza Kerndlová vydává album. K této příležitosti si nechala vylepšit svou tvář!

5. Leoš Mareš vzal svou manželku Moniku do Dubaje. Užívají si líbánky!