Reklama
Reklama
 Večírky 

Mejdan Pharrella Williamse v Praze. Kokain a prostitutky?!

Williams koncert v Praze posléze oslavil po svém.
28. září 2014 18:45 / profimedia.cz
Autor chytlavého hitu Happy, který si od konce loňského roku pobrukují lidé z celého světa, Pharrell Williams (41) si v Čechách svůj koncert užil. I když nechal fanoušky v natřískané O2 aréně čekat přes dvě hodiny, dokonce někteří po pár tónech raději koncert opustili, zpěvák si krásy Prahy vychutnal do sytosti.

Rapper, producent, textař ale také držitel sedmi hudebních cen Grammy Pharrell Williams se českým fanouškům představil vůbec poprvé. Zazpívá zde ty největší hity své kariéry, včetně veleúspěšného singlu Happy. Společně s Pharrellem dorazil do Prahy i jeho produkční a asistenční tým, který se namáčkl do 5 autobusů. Veškeré vybavení potřebné pro pražský koncert se pak musel vejít do 8 kamiónů. Na stavbu a následné bourání scény byly potřeba 3 vysokozdvižné vozíky, dále 12 horolezců a 52 „bedňáků“. V produkci bylo zapotřebí 200 ručníků a 60 kilogramů ledu. Navíc jelikož je Pharrell Williams nekuřák, v celém zákulisním prostoru byl přísný zákaz kouření.

Což už se ovšem nedá říct o jeho jiných neřestech. Podle našich informací si zpěvák rád šoupne do nosu sněhově bílý prášek a ve společnosti profesionálních krásných slečen pak strávil zbytek noci po prozpívaném koncertě. Uvidíme, kdy si Pharrell přijede vyhodit z kopýtka příště, přeci jen v Čechách jsou dostupné ty nejkrásnější dívky… 
📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?