Reklama
Reklama
 České celebrity 

Leoš Mareš prozradil, co nemůže schovat do sejfu

Leoš Mareš
11. května 2019 15:02 / archiv
Na jeho instagramovém účtu ho sleduje téměř 800 tisíc lidí a Leoš Mareš si díky tomu měsíčně vydělá opravdu tučné peníze. Sám ale díky tomu ze svého soukromí odhaluje až příliš. I proto se Leoš Mareš rozhodl nenechat nic na náhodě a využívá pronajatý sejf. Co je ale nejcennější, co doma má? Po Michalu Davidovi, který si sejf pronajal už dávno poté, co mu zloději vykradli doma dva sejfy, které doslova vytrhli ze zdi, se rozhodl i Leoš Mareš. I ten pro to má stejný důvody, jako slavný hitmaker. Když totiž někam se svou manželkou Monikou jede, nikdy si to nenechává jenom pro sebe.

"V dnešní době internetu se bohužel o známých osobách díky Facebooku a Instagramu ví vše. Kde momentálně jsme atd. Každý si může zjistit, kde bydlím, najít si náš dům satelitním vyhledávačem a celý si ho přiblížit a detailně prohlédnout. To je stinná stránka známých a slavných osobností," míní David, který si do schránky schovává šperky, hodinky a další cenné věci.

Stejný pohled na věc má i Mareš. "Představte si, že někam jedete a nechcete si nechávat cennosti doma. Naší největší cenností je Mannik, který jezdí s náma. Co když si ale tu věc nemůžete vzít s sebou," ptá se Mareš, který tak vyhledal služby 24 Safe. Snad aby nedopadl jako vítěz poslední řady Robinsonův ostrov a partner herečky Jenovéfy Bokové Matrin Složil, kterého po návratu z dovolené čekalo nepříjemné překvapení. Z jeho pražského bytu totiž zmizely všechny jeho cennosti. A právě tomu se chce Mareš vyhnout. 
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Naučte svého psa netradiční povely. Jeho zabavíte a vám to zase usnadní život

1. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

2. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

3. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!

4. Nestárnoucí Kaira Hrachovcová se pochlubila sexy tělem!

5. Tajemství dokonalých vlasů českých celebrit prozrazeno. Co slavným kráskám pomáhá?