Reklama
Reklama
 České celebrity 

Leoš Mareš prozradil, co nemůže schovat do sejfu

Leoš Mareš
11. května 2019 15:02 / archiv
Na jeho instagramovém účtu ho sleduje téměř 800 tisíc lidí a Leoš Mareš si díky tomu měsíčně vydělá opravdu tučné peníze. Sám ale díky tomu ze svého soukromí odhaluje až příliš. I proto se Leoš Mareš rozhodl nenechat nic na náhodě a využívá pronajatý sejf. Co je ale nejcennější, co doma má? Po Michalu Davidovi, který si sejf pronajal už dávno poté, co mu zloději vykradli doma dva sejfy, které doslova vytrhli ze zdi, se rozhodl i Leoš Mareš. I ten pro to má stejný důvody, jako slavný hitmaker. Když totiž někam se svou manželkou Monikou jede, nikdy si to nenechává jenom pro sebe.

"V dnešní době internetu se bohužel o známých osobách díky Facebooku a Instagramu ví vše. Kde momentálně jsme atd. Každý si může zjistit, kde bydlím, najít si náš dům satelitním vyhledávačem a celý si ho přiblížit a detailně prohlédnout. To je stinná stránka známých a slavných osobností," míní David, který si do schránky schovává šperky, hodinky a další cenné věci.

Stejný pohled na věc má i Mareš. "Představte si, že někam jedete a nechcete si nechávat cennosti doma. Naší největší cenností je Mannik, který jezdí s náma. Co když si ale tu věc nemůžete vzít s sebou," ptá se Mareš, který tak vyhledal služby 24 Safe. Snad aby nedopadl jako vítěz poslední řady Robinsonův ostrov a partner herečky Jenovéfy Bokové Matrin Složil, kterého po návratu z dovolené čekalo nepříjemné překvapení. Z jeho pražského bytu totiž zmizely všechny jeho cennosti. A právě tomu se chce Mareš vyhnout. 
📷
1 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kopřivová a Dubovický svou lásku už netají. Najde i Jágr konečně tu pravou?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Závěsy jsou čím dál více v oblibě. Skvěle doladí interiér a lze je použít i na střešní okno

1. Manželka Leoše Mareše okouzluje New York. Nohy má jako gazela!

2. Jágr váží 120 kg! Aby se dostal do formy a zhubl, připravuje si takzvaný Jágrův salát

3. Rapper Oto Klempíř vyráží v létě na sever

4. Lucie Bílá se po boku své lásky zbavila velké neřesti a neskutečně jí to sluší!

5. Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?