Reklama
Reklama
 České celebrity 

Vyčerpaná Taťána Makarenko nesedí s rukama v klíně!

Taťána Makarenko
04. května 2019 17:31 / archiv
Finále Miss Czech Republic, které se konalo v únoru bylo pro Taťánu velmi vyčerpávající a věnovala mu spoustu energie. Aktuálně tak zakladatelka soutěže krásy čerpá energii a připravuje se na další ročník.

Půvabnou českou modelku Taťánu Makarenko jsme zastihli na večírku Casina Victory. Prozradila nám, jak tráví svůj volný čas. „Aktuálně mám nejméně hektické období v roce. Dopřávám si klid, pohodu s přáteli u dobrého jídla a trávím čas na krásných místech. Načerpávám tak energii a sílu do dalšího ročníku,“ sděluje Makarenko.

Kdo by si myslel, že tato mladá dáma zahálí, nestačil by se divit. „I přesto, že mám volněji, nesedím s rukama v klíně. Věnuji se přípravě vítězek na světové soutěže. je důležité, aby Česko kvalitně reprezentovaly. Navíc připravujeme castingy pro Miss Czech Republic 2020, které začnou v září 2019. Přihlášky se totiž spustí v létě, a tím tak odstartujeme 11. ročník soutěže,“ komentuje spokojeně svoje pracovní aktivity Makarenko.

Českou modelku jsme nachytali, jak si zkouší zahrát v Casinu Victory, které je největší v okolí Brna a patří k nejmodernějším a nejluxusnějším na celé Moravě. „Zkoušela jsem to poprvé, ale jelikož jsme nehráli o reálné peníze, tak to bylo nenáročné na emoce a stress,“ směje se Makarenko. A co vy? Zahráli byste si v Casinu?  
📷
1 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kopřivová a Dubovický svou lásku už netají. Najde i Jágr konečně tu pravou?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Závěsy jsou čím dál více v oblibě. Skvěle doladí interiér a lze je použít i na střešní okno

1. Manželka Leoše Mareše okouzluje New York. Nohy má jako gazela!

2. Jágr váží 120 kg! Aby se dostal do formy a zhubl, připravuje si takzvaný Jágrův salát

3. Rapper Oto Klempíř vyráží v létě na sever

4. Lucie Bílá se po boku své lásky zbavila velké neřesti a neskutečně jí to sluší!

5. Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?