Reklama
Reklama
 České celebrity 

Šéfka MISS CZECH REPUBLIC se jídla nebojí

Taťána Makarenko
27. dubna 2019 08:42 / archiv
Ředitelka soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC Taťána Makarenko se nikdy netajila svým kladným vztahem k jídlu. Když jí chutná, dokáže spořádat plné talíře. A v Brně, kam vyrazila do Victory Casino a přilehlé Signature restaurace, si pochutnávala natolik, že si "nášup" musela i vyfotit na mobil.

"Už několikrát jsem jela kolem objektu, kde se restaurace nachází a jsem ráda, že jsem měla možnost konečně ochutnat místní jídlo, které bylo naprosto úžasně dochucené, naservírované, personál byl příjemný a krásně se o nás staral. Tak dobrou chuť jídla, které zde vaří, musí každý ochutnat." nemohla si vynachválit Makarenko. S ostatními si pak taky zahrála ruletu. "Zkoušela jsem to poprvé a jelikož jsme nehráli o reálné peníze, tak to bylo nenáročné na emoce a stres".

Makarenko má teď volnější období. "V úroru bylo finále naší Miss a nyní kdy mám nejméně hektický období v roce. Takže si dopřávám klid a pohodu s přáteli u dobrého jídla, na krásných místech. Načerpávám energii a sílu do dalšího ročníku, inspiruji se kolem, setkávám s novými lidmi. Od září vítězky budou dojíždět na své světové soutěže, takže se hlavně věnuji nyní jim a přípravě , aby reprezentovaly kvalitně naší ČR a také se připravují castingy pro MISS CZECH REPUBLIC 2020, které začnou v září 2019 . Přihlášky se spustí v létě a tím odstartujeme již 11. Ročník." prozradila Makarenko.  
📷
3 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pro úspěch fotky na Instagramu je nutné zvolit správný popisek a pózu. Víte, co mezi celebritami opravdu...

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Přilákejte na zahradu motýly, mají oblíbené rostliny

1. Sněhová královna Ester Ledecká předvedla postavu snů. Takové břišáky nemá jen tak někdo!

2. 20 světových celebrit, které jsou v roce 2019 nejsledovanější na Instagramu

3. Poznáte, která herečka vyrostla z této zubaté holčičky s ofinkou?

4. Baby boom pokračuje! Petra Svoboda porodila syna a jeho fotkou se pochlubila na sociální síti

5. Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů