Reklama
Reklama
 České celebrity 

Simona Krainová vyrazila do dětského hotelu bez dětí

Simona Krainová
12. dubna 2019 08:35 / instagram
Simona Krainová sice děti tentokrát na výlet do romantického Lisabonu nevzala a raději je nechala ve škole, přesto ale vyzkoušela skvělý dětský hotel, do kterého se jistě jednou vrátí i s celou rodinou.

"V Lisabonu jsme byli sice bez dětí, ale bydleli jsme nádherně. Je to skvělý tip pro ty, kdo chtějí cestovat po světě s dětmi, a tento koncept jsme si chtěli vyzkoušet, protože mají speciální program pro děti, od hlídání, dětských koutků, pyžamových parties, až po hromadu popcornu. Karel vyzkoušel lezeckou stěnu. Tento apartmanový hotel je navíc přímo v centru Lisabonu, je pro celou rodinu, k dispozici je vlastní kuchyně a zázemí pro děti. Jinak Lisabon je nádherné město." napsala na sociální sítě nadšená Krainová.

Děti jsou základem filozofie aparthotelu Martiniad Lisbon Chiado Family Suites . Hosté zde najdou nepřetržitě otevřený dětský klub vhodný pro děti od 6 měsíců do začátku teenagerovských let. V bezpečném prostředí se o děti postará starostlivý a zodpovědný personál, zatímco rodiče mohou vyrazit na prohlídku Lisabonu. Součástí každého apartmánu či studia je kompletně zařízená kuchyně vhodná k přípravě vlastních jídel, která je vybavena sporákem, lednicí, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Případně lze v okolí navštívit některou z mnoha restaurací a kaváren. 
📷
2 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těhotná blogerka Nikol Moravcová zářila po boku pohledného staršího muže

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

I odolné skvrny se dají zlikvidovat jednoduše a levně

1. Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

2. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

3. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

4. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

5. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!