Reklama
Reklama
 České celebrity 

Koptík obrátil: Hanu Gregorovou označil za starou bábu a začal dolejzat za bývalou!

Koptík je hodně zvláštní figurka
01. října 2017 04:18 / Facebook
Když herečka Hana Gregorová mladého milence odkopla, snažil se jí omlouvat se a prosil o odpuštění. Když nereagovala, zkoušel to přes erotické básně ve kterých odhalil jejich soukromí. Když ani ty nepomohly, přišly na řadu výhrůžky a urážky. Pak zase na chvíli doprošování. Když ale pochopil, že herečka prostě zájem nemá, přišel s jinou taktikou.

Totálně obrátil a svou o mnoho let starší exmilenku ošklivě urazil a nyní prosí o odpuštění pro změnu u své bývalé ženy, s níž má dvě děti.

„Důležité je, že jsme pohromadě, a žádné intriky nás nerozdělí,” nechal se slyšet Koptík. Prý si se svou bývalou Pavlínou dali drink a vše si vyříkali. Jenomže poté, co on jí před dvěma lety opustil, si ona našla nového přítele. A to jí právě částečně vyčítá.

A jak to vypadá s milovanou Hanu Gregorovou? Tu sebevědomý mladík nazval doslova „starou bábou!" „Kráká na vás ta stará vrána? Asi přijde pěkná rána," napsal mimo jiné na svůj profil Koptík.

„Nejdříve Gregorovou vynáší do nebes, básní o ní a popisuje sex s ní, a pak jí nazve bábou? A to nevěděl před tím, že je stará? Je vidět, že je to jen vypočítavej šmejd,” vyjadřují se nevěřícně lidé v diskuzích na sociílních sítích.

Koptík Haně vyznával nehynoucí lásku a škemral, aby ho vzala na milost a najednou se zdá, jako by jí nemohl ani přijít na jméno. Což bude pravděpodobně oboustranné!  
📷
1 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eliška Bučková už žije Vánocemi: Místo svetru se sobem oblékla triko s krystaly Swarovski

Zprávy

Jaká bude budoucnost EET? V pátek bude jasno

Dům a zahrada

Z obyčejných zavařovaček vykouzlíte úžasně praktickou věc do domácnosti

1. Hvězdná tenistka Karolína Plíšková plánuje svatbu!

2. Lenka Kořínková vždy byla svá a originální, ale tohle přehnala!

3. Herečka Hrachovcová se ráda ukazuje nahá!

4. Jedinečné panenky pomáhají opuštěným a týraným dětem

5. Malátný ukázal šťastnou rodinku