Reklama
Reklama
 České celebrity 

Petra Svoboda na plastice? Víme, co dělala nejkrásnější moderátorka na klinice!

Petra si s maminkou zašla na kliniku estetické medicíny
19. dubna 2016 00:03 / YES VISAGE
Nejkrásnější moderátorka Novy Petra Svoboda je v poslední době pracovně velmi vytížená. Přesto si udělala čas a vyrazila se svojí maminkou Alenou na kliniku estetické medicíny. Nešla tam ovšem kvůli sobě, ale kvůli své mamince. Nakonec si i ona něco odnesla.

Po dlouhé době si udělaly v Praze holčičí den a užily si to. "Maminka bydlí v Soběslavi a já v Praze, takže už není moc času na to, abychom si užily jedna druhou", prozradila smutně Petra. "Chtěly jsme strávit nějaký čas společně a tak jsme zašly na oběd a do parku. Nakonec jsme si obě udělaly radost a nechaly si namíchat speciální krém - to nejlepší z vlastní krve - YES Plazma Cream."

Petry maminka byla s výletem do Prahy také spokojená. "Hezky jsem si dnešní den užila a jsem ráda, že mohu vyzkoušet něco nového. S přibývajícími lety dá péče o vzhled více práce a krém, který dnes nazývají elixírem mládí z vlastního těla, ráda vyzkouším. Jeho výrobu jsem pozorně sledovala a byl to pro mne zajímavý zážitek," prozradila Alena.

A jak tento zázračný krém funguje nám prozradila paní doktorka Zuzana Kolací. Nejprve se oběma odebre krev a z té poté nechala oddělit plazmu. "V tomto období, po zimě, je YES Plazma Cream velmi vhodný. Na jaře se ve vzduchu vyskytuje hodně alergenů a tento krém je zcela hypolalergenní.

Krém je tvořený z toho nejlepšího, co naše tělo obsahuje, tedy krevní plazmy z vlastní krve. Vytváří se oddělením plazmy a smícháním se základní bází. Obsahuje růstové faktory, vitamíny, bílkoviny, živiny a kopíruje proces hojení. Jeho aplikace pleť omlazuje a revitalizuje", říká doktorka Kolací. Petra má díky své práci v televizi a častému používání make upu suchou pleť. "Právě na tento problém a také na suché rty je krém naprosto úžasný.

Petra Svoboda prozradila, že se snaží o sebe čím dál více více pečovat. Začala pravidelně cvičit jógu a snaží se i zdravě jíst. "Jsem ráda, že jsem mamince mohla dopřát také trochu péče, když se o mne dlouho starala ona. Zaslouží si to", dodala Petra.  
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Švýcarsko odmítlo občanství dvěma muslimům, nechtěli podat ruku

Dům a zahrada

Nenechte záhony ležet ladem. Poradíme, co sázet v srpnu

1. Z Miami rovnou do nemocnice! Zuzana Belohorcová opustila Floridu

2. Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

3. Moderátorka Sandra Parmová předvedla v plavkách postavičku jako lusk!

4. Místo dovolené prožila manželka Tomáše Kluse peklo. Zdravotní komplikace pokračují!

5. Půvabné ženy a auta k sobě patří! Nejkrásnější Francouzky jsou věrné už 30 let jedné značce