Reklama
Reklama
 České celebrity 

Petra Svoboda na plastice? Víme, co dělala nejkrásnější moderátorka na klinice!

Petra si s maminkou zašla na kliniku estetické medicíny
19. dubna 2016 00:03 / YES VISAGE
Nejkrásnější moderátorka Novy Petra Svoboda je v poslední době pracovně velmi vytížená. Přesto si udělala čas a vyrazila se svojí maminkou Alenou na kliniku estetické medicíny. Nešla tam ovšem kvůli sobě, ale kvůli své mamince. Nakonec si i ona něco odnesla.

Po dlouhé době si udělaly v Praze holčičí den a užily si to. "Maminka bydlí v Soběslavi a já v Praze, takže už není moc času na to, abychom si užily jedna druhou", prozradila smutně Petra. "Chtěly jsme strávit nějaký čas společně a tak jsme zašly na oběd a do parku. Nakonec jsme si obě udělaly radost a nechaly si namíchat speciální krém - to nejlepší z vlastní krve - YES Plazma Cream."

Petry maminka byla s výletem do Prahy také spokojená. "Hezky jsem si dnešní den užila a jsem ráda, že mohu vyzkoušet něco nového. S přibývajícími lety dá péče o vzhled více práce a krém, který dnes nazývají elixírem mládí z vlastního těla, ráda vyzkouším. Jeho výrobu jsem pozorně sledovala a byl to pro mne zajímavý zážitek," prozradila Alena.

A jak tento zázračný krém funguje nám prozradila paní doktorka Zuzana Kolací. Nejprve se oběma odebre krev a z té poté nechala oddělit plazmu. "V tomto období, po zimě, je YES Plazma Cream velmi vhodný. Na jaře se ve vzduchu vyskytuje hodně alergenů a tento krém je zcela hypolalergenní.

Krém je tvořený z toho nejlepšího, co naše tělo obsahuje, tedy krevní plazmy z vlastní krve. Vytváří se oddělením plazmy a smícháním se základní bází. Obsahuje růstové faktory, vitamíny, bílkoviny, živiny a kopíruje proces hojení. Jeho aplikace pleť omlazuje a revitalizuje", říká doktorka Kolací. Petra má díky své práci v televizi a častému používání make upu suchou pleť. "Právě na tento problém a také na suché rty je krém naprosto úžasný.

Petra Svoboda prozradila, že se snaží o sebe čím dál více více pečovat. Začala pravidelně cvičit jógu a snaží se i zdravě jíst. "Jsem ráda, že jsem mamince mohla dopřát také trochu péče, když se o mne dlouho starala ona. Zaslouží si to", dodala Petra.  
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová se stala novou tváří televize Nova

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Zahradu je třeba na jaro připravit. Vyvarujte se chyb, kterých se lidé často dopouštějí

1. Půvabná Petra Svoboda podlehla žhavému trendu letošní sezony

2. Nejhorší obavy se naplnily. Zemřel herec a producent Jiří Pomeje

3. Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

4. Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?

5. Nikol Švantnerová oslavila Valentýna ve spodním prádle