Reklama
Reklama
 Sexy 

Nejvíc sexy učitel světa na nových fotkách: Celý mokrý a nahý! To je tělo, dámy!

Pietro Boselli jak ho asi moc neznáme!
30. března 2016 03:30 / Instagram
Nejkrásnější, dnes už ex-učitel světa Pietro Boselli se tedy předvedl. Stal se tváří, tedy spíš tělem známé módní značky a nutno podotknout, že vznikly tedy super luxusní fotky. Je na nich celý mokrý a nahý! Jeho bývalé studentky asi jen čučí s otevřenou pusou..., protože tenhle Adonis je ještě před nedávnem učil!

Pietra Boselliho zná již téměř celý svět. Ne kvůli tomu, že dobře učil matematiku, ale jak vypadá. Jelikož má tenhle super luxusní frajer naprosto výstavní tělo, prosadil se v modelingu. Poté, co před nedávnem obletěly internet jeho snímky pro magazín Attitude, je nyní nejžhavější novinkou informace, že se Boselli stal opět tváří společnosti Armani, s kterou už v minulosti, tehdy jako osmiletý spolupracoval.

Pietro Boselli chce údajně využít finančních prostředků z modelingu k založení vlastní inženýrské společnosti. Tím by se mu každopádně podařilo dosáhnout dalšího prvenství – byl by nejen prvním učitelem matematiky, který zběhl do modelingu, ale i prvním modelem, který se rozhodl pro kariéru šéfa vlastní odborné firmy.

Otázkou je, zda na to bude mít čas. Nabídky na focení se mu jenom hrnou. Nemluvě na točení. Dokonce údajně dostává nabídky na "filmy pro dospělé" s pohádkovými honoráři: Jenže ty s díky odmítá. Má své zásady. I když by ale byl bezesporu tím nejkrásnějším a nejslavnějším pornohercem světa.  
📷
3 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jak zajistit pokojovky o dovolené? Vyrobte si vlastní zavlažovací systém

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!