Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tak tohle Jarda Jágr určitě nečekal! Jeho "Kopřivka" je velká filosofka! Zajímavé vyznání!

Jaromír Jágr má doma učiněnou filosofku! Nevěříte...?
26. března 2016 03:30 / Instagram
Jarda Jágr může být rád, že poté, co začal se svými filosofickými statěmi na sociálních sítích, přidala se k němu i jeho milovaná partnerka Veronika Kopřivová. Zdá se, že slavný hokejista sám ani netušil, že má doma rozenou filosofku. A že možná opravdu není pravda, že by byla jeho "Kopřivka" tolik na prachy a slávu.

Veronika se totiž den po svých narozkách na sociální síti rozepsala. Právě proto, že nemohla slavit s Jardou, který bojuje na sportovním poli a vydělává stamiliony, strávila jeden ze zásadních dní v roce s přáteli. A právě o tom se rozpovídala!

„Včerejší den se nezařadil mezi ty nejlepší dny, v podstatě to byl úplně obyčejný den. Byla jsem ve škole, ve fitku a vzhledem k tomu, že můj milý právě bojuje na cestách, nemohli jsme můj den trávit spolu. Náladu jsem měla nijakou, ale naštěstí - jak se říká - pár přátel stačí mít a můj večer vzali do svých rukou, takže jsem vyrazila na výbornou večeři kde mě čekalo překvapení,“ napsala Veronika Kopřivová, která pochopila, že nejde o to, jak hodnotné dary člověk dostane, ale že tráví chvíle s těmi, kteří ho mají rádi a on je...

„Hmotné dárky jsou fajn, krásné, udělají radost a všichni je rádi přijímáme, chlubíme se, to je vše v pořádku, ale stále to jsou věci, které nemají hodnotu. Čas trávený s lidmi, co milujete, ať už sedíte u večeře, v zoo, na pláži, v parku, doma na gauči, smějete se, povídáte si, tak to jsou přesně ty naplňující okamžiky na které nikdy nezapomenete,“ napsala modelka, jenž možná právě ve svých 25. letech dospěla a dozrála.

Ač Kopřivka s Jágrem na narozeniny být nemohla,potom si dlouze telefonovali. A možná, že spolu vedli hlubokomyslné filosofické hovory na téma dárky, výročí, oslavy, přátelství. Alespoň tak to podle toho, co Veronika píše, vypadá.

„Nějak došlo na mého dědu, tak jsem mu o něm vyprávěla. Učil mě jezdit na kole, učil mě matiku, tlačil mě na běžkách, když jsem byla líná se odstrkovat. Bral mě na fotbal, jedl se mnou večer u televize brambůrky a druhy den babička uklízela drobky. Tohle vše a mnohem víc si pamatuji a nikdy se to z mé paměti nesmaže, ale to co jsem od dědy/babičky dostávala za dárky? Nevybavím si jeden jedinej. Vytahuji zrovna tenhle příběh, protože včera na něj přišla řeč, jinak mohu samozřejmě mluvit i o dalších členech rodiny a lidech mě blízkých,“ podotkla Jágrova milenka, o které asi mnozí nečekali tak hlubokomyslné a rozumné vyznání.  
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Užitečné tipy, jak využít použité čajové sáčky v domácnosti

1. Za socialismu vypadala trochu jako Jágr, dnes je z ní sexbomba! Poznáte českou herečku?

2. Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

3. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

4. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

5. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!