Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tak tohle Jarda Jágr určitě nečekal! Jeho "Kopřivka" je velká filosofka! Zajímavé vyznání!

Jaromír Jágr má doma učiněnou filosofku! Nevěříte...?
26. března 2016 03:30 / Instagram
Jarda Jágr může být rád, že poté, co začal se svými filosofickými statěmi na sociálních sítích, přidala se k němu i jeho milovaná partnerka Veronika Kopřivová. Zdá se, že slavný hokejista sám ani netušil, že má doma rozenou filosofku. A že možná opravdu není pravda, že by byla jeho "Kopřivka" tolik na prachy a slávu.

Veronika se totiž den po svých narozkách na sociální síti rozepsala. Právě proto, že nemohla slavit s Jardou, který bojuje na sportovním poli a vydělává stamiliony, strávila jeden ze zásadních dní v roce s přáteli. A právě o tom se rozpovídala!

„Včerejší den se nezařadil mezi ty nejlepší dny, v podstatě to byl úplně obyčejný den. Byla jsem ve škole, ve fitku a vzhledem k tomu, že můj milý právě bojuje na cestách, nemohli jsme můj den trávit spolu. Náladu jsem měla nijakou, ale naštěstí - jak se říká - pár přátel stačí mít a můj večer vzali do svých rukou, takže jsem vyrazila na výbornou večeři kde mě čekalo překvapení,“ napsala Veronika Kopřivová, která pochopila, že nejde o to, jak hodnotné dary člověk dostane, ale že tráví chvíle s těmi, kteří ho mají rádi a on je...

„Hmotné dárky jsou fajn, krásné, udělají radost a všichni je rádi přijímáme, chlubíme se, to je vše v pořádku, ale stále to jsou věci, které nemají hodnotu. Čas trávený s lidmi, co milujete, ať už sedíte u večeře, v zoo, na pláži, v parku, doma na gauči, smějete se, povídáte si, tak to jsou přesně ty naplňující okamžiky na které nikdy nezapomenete,“ napsala modelka, jenž možná právě ve svých 25. letech dospěla a dozrála.

Ač Kopřivka s Jágrem na narozeniny být nemohla,potom si dlouze telefonovali. A možná, že spolu vedli hlubokomyslné filosofické hovory na téma dárky, výročí, oslavy, přátelství. Alespoň tak to podle toho, co Veronika píše, vypadá.

„Nějak došlo na mého dědu, tak jsem mu o něm vyprávěla. Učil mě jezdit na kole, učil mě matiku, tlačil mě na běžkách, když jsem byla líná se odstrkovat. Bral mě na fotbal, jedl se mnou večer u televize brambůrky a druhy den babička uklízela drobky. Tohle vše a mnohem víc si pamatuji a nikdy se to z mé paměti nesmaže, ale to co jsem od dědy/babičky dostávala za dárky? Nevybavím si jeden jedinej. Vytahuji zrovna tenhle příběh, protože včera na něj přišla řeč, jinak mohu samozřejmě mluvit i o dalších členech rodiny a lidech mě blízkých,“ podotkla Jágrova milenka, o které asi mnozí nečekali tak hlubokomyslné a rozumné vyznání.  
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kopřivová a Dubovický svou lásku už netají. Najde i Jágr konečně tu pravou?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Hledáte neotřelý, ale levný designový kousek do bytu? Stačí vám k tomu provaz a prkna

1. Manželka Leoše Mareše okouzluje New York. Nohy má jako gazela!

2. Jágr váží 120 kg! Aby se dostal do formy a zhubl, připravuje si takzvaný Jágrův salát

3. Rapper Oto Klempíř vyráží v létě na sever

4. Lucie Bílá se po boku své lásky zbavila velké neřesti a neskutečně jí to sluší!

5. Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?