Reklama
Reklama
 České celebrity 

Kráska z Novy dostala padáka! Co bude dělat?

Emma Smetana na Nově končí, tedy ve zpravodajství určitě! Působila prý chladně a příliš pateticky. Mimo jiné...
25. března 2016 07:35 / archiv Novy
Konec Emmy Smetana na Nově? Už to asi tak bude! Jak podle jejích kolegů, tak i podle vedení televize nebude moderátorka, která byla zároveň herečka i zpěvačka moderovat zpravodajské relace! Prý si o to dlouho koledovala! Je to její laxnost, nebo spíš práce některých závistivých kolegů či kolegyň?

Ve čtvrtek v poledne sice Emma Smetana ještě moderovala Polední Televizní noviny, ale zřejmě naposledy. Je ale možné, že moderátorka ještě v tu dobu nevěděla, že končí.

"Na Nově je běžné, že se vedení chová, jako že je vše v pořádku a když jdete ze studia, řeknou vám, že končíte. Tyhle praktiky se tu dělají celé roky a jsou nefér. Ale pro Emmu to je situace, kterou musela čekat. Dost na svou práci kašlala a dávala přednost své pěvecké kariéře. Někteří z kolegů za ni museli sloužit a tak dále...," prozradil jeden z pracovníků privátní televize.

„Společnost CET 21 přistoupila k některým organizačním změnám, které zahrnují i zpravodajství. Byl zúžen počet moderátorů, což vedlo k rozvázání pracovního poměru s moderátorkou Emmou Smetana. Moderování poledních a odpoledních Televizních novin nadále zajistí stávající moderátoři TV Nova,“ uvedla PR manažerka Alžběta Címová.

Angažmá na Nově vydrželo Emmě Smetana skoro čtyři roky. Někdy podle názorů diváků, ale i odborníků na média působila chladně, či naopak moc emotivně a spíš její přednes zpráv vypadal jako projev na pohřbu, než jako profesionální moderace.

Co nyní bude Smetana dělat, není jasné. Zda se uchytí v jiné z televizních stanic, nebo třeba půjde do rádia, není jasné.  
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pro úspěch fotky na Instagramu je nutné zvolit správný popisek a pózu. Víte, co mezi celebritami opravdu...

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Lidská strava je pro kočku nebezpečná. Kynutým těstem ji například můžete opít

1. Sněhová královna Ester Ledecká předvedla postavu snů. Takové břišáky nemá jen tak někdo!

2. 20 světových celebrit, které jsou v roce 2019 nejsledovanější na Instagramu

3. Poznáte, která herečka vyrostla z této zubaté holčičky s ofinkou?

4. Baby boom pokračuje! Petra Svoboda porodila syna a jeho fotkou se pochlubila na sociální síti

5. Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů