Reklama
Reklama
 České celebrity 

Zpívající kytarista Daniel Krob provokuje politiky!

Krob před volbami provokuje.
Loading...
09. října 2014 05:00 / Foto: Iva Juráková
Hamty, hamty, hamty, ať mám víc než tamty! Tak se jmenuje nový song zpívajícího kytaristy Daniela Kroba, jenž se v minulosti proslavil jako člen předních českých rockových kapel Kreyson, Arakain, Zeus a Ferat. Není ani trochu náhoda, že tato píseň spatřila světlo světa těsně před volbami. Poukazuje totiž na chování některých politiků, kteří pouze využívají svojí pozice k vlastnímu prospěchu!

Nahrávka, s níž Daniel v minulých dnech vyrukoval, pochází z letošního roku, což se ovšem nedá říct o písni jako takové. Ta totiž vznikla už před 30 lety v Plzni a hrála ji kapela Ferat, v níž muzikant působil. Ferat je jméno, jež bylo inspirováno filmem, kde hrála Dagmar Veškrnová – Havlová. Snímek pojednával o autu, které vysávalo krev ze svých řidičů. Něco podobného, jako když politici vysávají peníze ze státní kasy… „Tehdy byla píseň Hamty, hamty, hamty, ať mám víc než tamty! na indexu a byla zakázaná,“ prozradil nám Daniel Krob, jenž ji proto nyní oprášil a natočil se svojí doprovodnou kapelou na připravovanou desku Ro(c)k Koně.

Na nahrávce je v refrénu slyšet i host Pavel Kyklop Vohnout, jenž hostuje také v jiných písních, kde rovněž zpívá vokály. S Danielem Krobem se znají již dlouhou dobu a vzájemně si pomáhají v hudebních produkcích. Doufejme jen, že je po vyslechnutí tohoto songu nezakáže některý z politiků, kteří se po volbách dostanou ke „korytu“ a kteří se jím budou cítit dotčeni… 
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?