Reklama
Reklama
 České celebrity 

Vážná nemoc nebo jen stres? Moderátorka Kloubková až drasticky zhubla!

Kristina Kloubková zhubla a nevypadá tedy zrovna dvakrát sexy!
15. března 2016 08:30 / Profimedia
Vypadá jak svůj stín, drasticky zhubla! Moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková nevypadá vůbec zdravě. Váží pouhých 47 kilogramů. Co se s ní děje? Je za tím stres a nervy z rozchodu s partnerem a vztah s novým, problémy v práci, a nebo snad něco vážnějšího?

Kolegové a přátelé Kloubkové, ať už z Novy nebo z jejího soukromého okolí mají o ni strach. Před porodem dcery Jasmínky měla nejméně o deset kilo více a vůbec nevypadala obézní. Ještě nedávno vypadala poměrně dobře, ale teď?

"Až jsem se jí lekla. Vypadá, že jí něco trápí, asi nějaká nemoc. Byla tu před pár týdny a opravdu jsem měla pocit, že s ní něco není v pořádku," prozradila Staronline.cz prodavačka z obchodu na pražském Chodově, kam občas Kristina Kloubková zavítá.

"Asi se na mě podepsal ten poslední rok mého života. Sama to nechápu," tvrdí prý moderátorka. Jenomže sama musí vědět, co se děje. Že by problémy s poruchou příjmu potravy?

Tvrdí, že s expřítelem Karlem vycházejí dobře a s novým partnerem je to teprve v začátku. Jenže její okolí dobře ví, že na začátku rozhodně nejsou. Nicméně to by se nemělo na její váze a zdraví tolik projevit.

"Nejde o to, že zhubla, ale nevypadá zdravě. Působí na lidi, jak když jí vážně trápí něco zdravotního," podotkla její kolegyně z Novy.

Kristina naposledy zhubla ještě taneční konzervatoři, kde musela shodit 15 kilo za 14 dní pod pohrůžkou vyhazovu ze školy. Teď jí snad už nikdo nevyhrožuje vyhazovem. Tedy doufejme... 
📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Dům a zahrada

Nevyhazujte lahve od vína a vyrobte si z nich designové stínidlo

1. Issová s Ondříčkem vyhlížejí vránu i čápa!

2. Dara Rolins tvrdě dře a plánuje o tom napsat knihu

3. Hvězdná svatba u Vágnerů! Nebudou chybět slavné topmodelky a celebrity!

4. Jane Fondová vypadá i v 80 báječně!

5. Eliška Bučková už žije Vánocemi: Místo svetru se sobem oblékla triko s krystaly Swarovski