Reklama
Reklama
 České celebrity 

Krainová s Verešovou poprvé od skandálu na akci: Vjely si modelky do vlasů a vyškrábaly si oči?

Krainová s Verešovou a na jedné fotce? Jak tohle mohlo dopadnout?
11. března 2016 12:50 / Shoproku Heureka
Ten, kdo čekal bitku, chomáče vyrvaných vlasů, škrábance od nehtů, roztrhané šaty a celý blok nadávek, měl smůlu. Modelky Simona Krainová a Andrea Verešová se poprvé od Plesu v opeře, kde si vyměňovaly názory, objevily spolu na jedné akci Shoproku 2015. A byla to, dá se říct, poměrně nuda. Tedy ne akce, ale jejich vzájemná nevraživost.

Nikdo nic nerozbíjel, nikdo na nikoho nekřičel. Dokonce se Krainová s Verešovou vyfotily. A i když nešly pak společně na kávičku nebo skleničku, pozdravily se, respektovaly a spíš se obcházely. Nevraživost, zdá se, není, anebo rychle pominula. Nicméně akce to byla vyvedená. Kromě jich dvou se na slavnostním večeru objevily i další známé osobnosti a programem provázel herec a dnes už i režisér Jiří Mádl.

Luxusní róby, hlavně ta Simony Krainové, kterou navrhla Ivana Mentlová. Simona si navíc doma zapomněla podprsenku, takže pánům bylo poněkud horko. Ale ani šaty Verešové nebyly k zahození. A ke všemu i luxusní menu připravené vítězem soutěže MasterChef - Romanem Kotlářem. Co více si přát?

A co Krainová, která nedávno zařizovala chalupu na Karlštejnsku a neustále musí dvěma synům, kteří rostou jako z vody, pořizovat. Jak ona je na tom s e-shopy? „Na internetu nakupuju ráda a pravidelně, třeba doplňky stravy, které mám dlouhodobě vyzkoušené, Rejuvu a další vychytávky. Můj manžel zase nakupuje elektroniku, to jde trochu mimo mě. Naposledy jsem objednala svým synům stejné svetry s indiánem, je to teď jejich největší hit,“ prozradila Simona Krainová.

Podobně je na tom její "sokyně" Andrea Verešová, o které všichni vědí, že nakupuje ráda a dělá tak radost nejen sobě, ale i své rodině a přátelům. "Nakupování přes internet je pro mě velmi praktické. Nedávno jsem takhle vybrala synovi dárek i narozeninovou výzdobu. Vše z pohodlí domova," říká Verešová, která vzhledem ke své vytíženosti nejednou ocenila možnost snadného objednání zboží přes internet. Andrea si vybrala smaragdové šaty z atelieru Poner.  
📷
3 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?