Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

ŠOK! Janet Jackson a rakovina? Pravda nebo výmluva pro neúspěšné turné?

Jak to s Janet Jackson je doopravdy? To ví jen ona sama!
09. března 2016 03:30 / archiv
Janet Jackson v Praze v dubnu nevystoupí! Už je to potvrzeno. Slavná O2 aréna tak sestru legendy, zpěváka Michaela Jacksona neuvidí. Problém je ale ten, že zatímco sama skoro padesátiletá zpěvačka na sociální síti tvrdila, že je to ze zdravotních důvodů, jinde se proláklo, že to bude asi trochu jinak.

Janet na sociální síti napsala, že ji čeká vážný chirurgický zákrok, protože ji lékaři objevili nádor na hlasivkách. Zřejmě může jít i o rakovinu. To ale zatím nikdo oficiálně nepotvrdil.

„Modlete se za mě a mou rodinu v těchto složitých časech. Dál tuto událost už komentovat nebudu,“ napsala na svém Twitteru Jackson.

Jenže fanoušky z jiných zemí v Evropě ubezpečovala, že jich se zrušení turné týkat nebude. Co je tedy pravda a co lež. Podle všeho se například v Německu objevily zprávy, že prodej na její vystoupení je tristní, a proto její management zvažuje, jak kulantně evropskou tour zrušit, či omezit.

"No nenašli si na to dobrý komentář. Pokud Janet tvrdí, že má nádor a čeká ji operace a přitom je to jen proto, že není zájem o vstupenky, rouhá se. A nepřál bych jí, aby ji ten nahoře za tohle potrestal. To se nedělá. Proč neumí přiznat problém," ptá se její skalní fanoušek pan Michal z Liberce.

Podle organizátora pražského koncertu se vystoupení Janet Jackson odkládá na neurčito, stejně jako celé turné po Evropě. Nyní se bude vstupné zřejmě vracet.  
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?