Reklama
Reklama
 České celebrity 

Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková propadli mánii. Kvůli dceři vybrakovali obchod!

Noid a Gábina prozradili, že se těší na holčičku, pro kterou už mají vybraný kočárek.
24. září 2014 12:35 / Foto: Malvik
Co nevidět přijde do mladého manželství Gabriely Dvořákové (25) a Vaškovi Noidovi Bártovi (33) nový přírůstek v podobě miminka. Proto modelka nelenila. Nejvyšší čas na nákup výbavičky!

„Je toho strašně moc, co jako nastávající maminka musím mít. Využívám rad kamarádek, hodně mi pomohla i paní prodavačka,“ přiznala Gábina obavy z nepřipravenosti na prvního potomka. Budoucí otec se ovšem soustředí místo na oblečení a kočárek na praktické věci. „Vašek vybírá věci, které jsou elektronické. To ho baví. První, za čím v dětském obchodě v Hostivici vyrazil, byla chůvička a monitor dechu,“ směje se.

Ostatně to nejdůležitější si nastávající rodiče z dětského obchodu odnesli. „Vybrali jsme již kočárek i postýlku se třpytivými kamínky ve tvaru medvídka,“ rozplývala se modelka, která se holčičky už nemůže dočkat. „Pravděpodobně to bude Terezka," prozrazuje Vašek Noid Bárta vybrané jméno.

Gábina prozradila, že svatba byla pro ni nejhezčím dnem v životě. A je zvědavá, jestli to narození mimina překoná. „Byl to pro mě emotivnější zážitek než to, když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Jednoznačně nejkrásnější den v mém životě. Strašně jsme si to užili. Vůbec mi nevadilo, že jsem nepila. A byla jsem ráda, že Vašek byl v devět večer už tak unavený, že šel taky do postele,“ svěřila pikantnost z velkého dne nastávající maminka. 
📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Pěstujte oblíbené hortenzie. Hodí se na zahradu i do květináče

1. Simona Krainová: Jedna návštěva lékaře vám může zachránit život

2. Česká Miss Lea Šteflíčková přiznala rozchod! Je za tím někdo třetí?

3. Belohorcová chytá bronz na Bahamách. V bikinách předvedla svá obří ňadra!

4. Operní diva Andrea Kalivodová mění profesi. Víme, co chystá!

5. Milánský týden designu rozzáří smečka jednačtyřiceti lvů