Reklama
Reklama
 Sexy 

Perkausová okukovala svalnaté zajíčky hlásící se na Muže roku! Má favorita?

Eva Perkausová, Lenka Špillarová, David Novotný a současný Muž roku Jakub Kraus s adepty na letošního nejkrásnějšího chlapa!
01. března 2016 03:30 / Profimedia
Moderátorka Eva Perkausová byla letos přizvána k prvnímu castingu na další ročník Muže roku. A tak měla vnadná blonďatá kráska šanci okukovat svalnatý těla mnohdy ani ne dvacetiletých zajíčků. Své favority prý už má, ale ještě si počká.

Organizátor akce David Novotný, který před týdnem v Turecku získal prestižní cenu právě za pořádání soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky, začal spolu s ředitelem castingové společnosti Michaelem Doležalem, moderátorkou Lenkou Špillarovou či úřadujícím Mužem roku Jakubem Krausem a dalšími vybírat adepty na letošní ročník.

"Přihlásilo se jich skutečně hodně a nyní máme první casting. Druhý bude v půlce dubna. Muž roku by měl být hezký, charismatický, chytrý a výhodou jsou třeba i cizí jazyky," řekl pořadatel soutěže David Novotný.

Adepti na castingu byli nejrůznějších profesí, od dvou vojáků z povolání, policisty nebo člena hradní stráže, přes fitness trenéry, studenty, až po podnikatele,

S hodnocením jednatřiceti mužů, kteří se účastnili 1. kola, pomáhala i moderátorka TopStaru Eva Perkausová, které se někteří z nich vyloženě líbili. "Tak kdo by se rád nepodíval, že? Ale mám svá kritéria, která třeba mám na svého partnera v životě. A není to jen o fyzické kráse," řekla Eva. 
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?