Reklama
Reklama
 Sexy 

Perkausová okukovala svalnaté zajíčky hlásící se na Muže roku! Má favorita?

Eva Perkausová, Lenka Špillarová, David Novotný a současný Muž roku Jakub Kraus s adepty na letošního nejkrásnějšího chlapa!
01. března 2016 03:30 / Profimedia
Moderátorka Eva Perkausová byla letos přizvána k prvnímu castingu na další ročník Muže roku. A tak měla vnadná blonďatá kráska šanci okukovat svalnatý těla mnohdy ani ne dvacetiletých zajíčků. Své favority prý už má, ale ještě si počká.

Organizátor akce David Novotný, který před týdnem v Turecku získal prestižní cenu právě za pořádání soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky, začal spolu s ředitelem castingové společnosti Michaelem Doležalem, moderátorkou Lenkou Špillarovou či úřadujícím Mužem roku Jakubem Krausem a dalšími vybírat adepty na letošní ročník.

"Přihlásilo se jich skutečně hodně a nyní máme první casting. Druhý bude v půlce dubna. Muž roku by měl být hezký, charismatický, chytrý a výhodou jsou třeba i cizí jazyky," řekl pořadatel soutěže David Novotný.

Adepti na castingu byli nejrůznějších profesí, od dvou vojáků z povolání, policisty nebo člena hradní stráže, přes fitness trenéry, studenty, až po podnikatele,

S hodnocením jednatřiceti mužů, kteří se účastnili 1. kola, pomáhala i moderátorka TopStaru Eva Perkausová, které se někteří z nich vyloženě líbili. "Tak kdo by se rád nepodíval, že? Ale mám svá kritéria, která třeba mám na svého partnera v životě. A není to jen o fyzické kráse," řekla Eva. 
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Odpuzovače zabrání škodám, které vaše kočky mohou doma nebo venku napáchat

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!