Reklama
Reklama
 Sexy 

Sexy letušky Hejdová s Válkovou! Doprovodí vás až do vesmíru…

Zorka a Jitka - dokonalé letušky.
05. října 2014 18:55 / Facebook
Tak co pánové, dali byste si říct a letěli s takhle sexy letuškami klidně až na měsíc? Zorka Hejdová (24) a Jitka Válková (22) si vyzkoušely, jaké to je být středem intergalaktické pozornosti.

Krásky moderovaly večer americké automobilky, kde demonstrovaly nová auta, která si pak také odvezly. Celá akce se tematicky nesla ve znamení letu do vesmíru za novými hvězdami galaxie Ford, proto se obě krasavice v rámci programu proměnily ve stevardky. Musely navíc moderovat za speciální holografickou fólií, na niž byla promítána videa a 3D hologramy vozů i jejich komponentů. Holografie této velikosti a náročnosti byla pro launch automobilky použita v České republice vůbec poprvé.

„Koncept galavečera se mi moc líbil. Holoprojekce věrně vytvářela iluzi letu vesmírem a také každý detail programu zapadal do zvoleného tématu. Bylo to úžasné a pro mě osobně skvělá moderátorská zkušenost. Těším se na video z akce, díky kterému uvidím, jak celá show vypadala z pohledu diváka,“ shrnula Jitka, jež se v úloze moderátorky objevuje čím dál častěji.

Zorce se to také líbilo, nicméně největší radost má z auta, který má vedle miliardy jiných vymožeností vyhřívaný volant. „Když ráno vstávám do Snídaně s Novou ve tři ráno, tak se mi to v zimě bude hodit,“ smála se Zorka. 
📷
3 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Odpuzovače zabrání škodám, které vaše kočky mohou doma nebo venku napáchat

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!