Reklama
Reklama
 České celebrity 

Kráska Pavlína Němcová: Kolikáté oslavila narozeniny? Neuvěříte!

Tahle kráska oslavila 43. narozeniny! Neuvěřitelné!
19. února 2016 09:00 / archiv Stock
Modelka, ale i filmová herečka a producentka Pavlína Němcová oslavila včera neuvěřitelné 43. narozeniny! Tohle by fakt do ní nikdo neřekl. Maximálně bychom ji mohli hádat tak třicet.

Pavlína Němcová-Bakarová, rodačka z Děčína se stala tváří řady zahraničních firem. S modelingem začínala v šestnácti letech společně s krajankou Evou Herzigovou. Zpočátku pracovala v Paříži, kde se po dvou letech provdala a přivedla na svět syna Nikolu Rocia. Poté začala žít v New Yorku.

Snaží se uplatnit také jako filmová herečka v sídle amerického filmového průmyslu Hollywoodu. Za sebou má menší role v řadě filmů, včetně Edith Piaf nebo Princ a já, či The Writer a další. Kromě toho se věnuje navrhování šperků a má už vlastní kolekci.

Na svůj věk se prý sama necítí. Snaží se zdravě jíst, snaží se mít pravidelný pohyb, spánek a hlavně pokud to jde, dobrou náladu.

Její téměř 25letý syn Alain je právníkem a Pavlína je na něj jako každá správná matka právem hrdá. Matkou se topmodelka stala už v osmnácti letech. Ve stopách maminky však jít nikdy nechtěl.

„Jeho to vážně nějak nebralo. Alain si šel svou vlastní cestou a jsem za to ráda,“ říká ambasadorka Schwarzkopf Elite Model Look  
📷
5 fotografií
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kráska Nikol Buranská ukázala všem spodní prádlo!

Zprávy

Putin telefonicky děkoval Trumpovi

Dům a zahrada

Nevyhazujte lahve od vína a vyrobte si z nich designové stínidlo

1. Issová s Ondříčkem vyhlížejí vránu i čápa!

2. Dara Rolins tvrdě dře a plánuje o tom napsat knihu

3. Hvězdná svatba u Vágnerů! Nebudou chybět slavné topmodelky a celebrity!

4. Jane Fondová vypadá i v 80 báječně!

5. Eliška Bučková už žije Vánocemi: Místo svetru se sobem oblékla triko s krystaly Swarovski