Reklama
Reklama
 České celebrity 

Pavelková se konečně vdala! Svatební cesta bude do měsíce, dítě Bůh ví kdy.

Modelka od soboty používá jméno Romana Čížková Pavelková.
06. října 2014 05:17 / Foto: Filip Matušinský
Konečně se dočkala a je z ní vdaná paní! I přes všechny odklady si modelka Romana Pavelková (37) v sobotu vzala přítele Milana Čížka (37). Ten si oddychl, protože to vypadalo, že mu dá nakonec místo pusy kopačky.

Ale všechno dobře dopadlo, Romana přestala chvilku pracovat a užila si svůj velký den. Svatbu také připravovala celý rok! „Svatbu jsme měli v Kutné hoře v chrámu Svaté Barbory. Ale protože nejsme ani jeden pokřtění, tak jsme neměli obřad přímo v kostele ale v refektáři, který je hned vedle,“ svěřila Pavelková.

Ta měla na sobě podle tradic něco nové, starého, půjčeného a modrého. „Půjčené jsem měla šaty ze salonu Nuance. Modré jsem měla kalhotky, které mi daroval bratr. Od něj jsem měla i starou minci z roku 1860. Tu jsem se snažila po dobu celého obřadu udržet v botě. Nohy mě pak bolely, ale ne od mince, ale od nových bot. A od družiček jsem dostala darem podvazek,“ svěřila ryšavá modelka, která si svatební den užívala až do rána.

Mejdan to byl totiž pořádný. „Obřad jsme měli ve tři a pařili jsme asi do čtyř do rána. A bylo to náročné. Musím přiznat, že jsem usnula dřív než Milan. Než se osprchoval, tak mě zmohla únava,“ práskla na sebe se smíchem Pavelková. Chudák manžel, ani novomanželskému sexu mu nebylo dopřáno, doufejme, že takhle nebude vypadat celé manželství! 
📷
4 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Pěstujte oblíbené hortenzie. Hodí se na zahradu i do květináče

1. Simona Krainová: Jedna návštěva lékaře vám může zachránit život

2. Česká Miss Lea Šteflíčková přiznala rozchod! Je za tím někdo třetí?

3. Belohorcová chytá bronz na Bahamách. V bikinách předvedla svá obří ňadra!

4. Operní diva Andrea Kalivodová mění profesi. Víme, co chystá!

5. Milánský týden designu rozzáří smečka jednačtyřiceti lvů