Reklama
Reklama
 České celebrity 

Malé střípky z Plesu v Opeře! Krainová, Kubelková wau, Schneiderová ok, Matragi no comment!

Simona Krainová byla opět ozdobou Plesu v Opeře. Přišla v doprovodu stylisty Filipa Vaňka
07. února 2016 03:30 / facebook
Včerejší prestižní událost v Praze Ples v Opeře se neobešel bez řady celebrit. V příštích dnech zaplní fotky z tohoto, pro někoho mega snobského candrbálu, různá média. My jsme ale vybrali tři grácie, které nesměly chybět.

Modelka Simona Krainová, která přišla v doprovodu dvorního stylisty Filipa Vaňka, byla zkrátka ozdobou společnosti jako vždy. Nezklamala, překvapila a měla naprosto luxusní šaty, skvěle se chovala, bavila a pro mnohé byla radost na ni pohledět. Jinak to ani maminka dvou dětí, která vypadá stále skvěle ani neumí.

Herečka, moderátorka, modelka Iva Kubelková byla taky luxusní a na fotce zachycující ji z podhledu navíc vyniká její ženskost. Zkrátka Iva je jenom jedna a byla podobně jako Krainová ozdobou společnosti v Opeře.

Za to herečka Jitka Schneiderová byla tak nějak dobrá. Zkrátka, kdyby si dala víc záležet, mohla zazářit. Takhle byla spíš tradiční. Ani ničím moc nenadchla, ničím neurazila a chovala se naprosto přirozeně.

Guru módy z arabského světa Blanka Matragi měla bezespolu luxusní a příšerně drahé šaty, ale měla by asi příště zvážit, zda vzhledem ke svému věku nezvolit něco usedlejšího, méně vyzývavého a hlavně tolik volnomyšlenkářského. Bohužel na této dámě je vidět zub času, ale hlavně řada korekčních úprav jejího plastického chirurga. K tomu by se hodilo zvolit róbu, líčení i doplňky.

Zkrátka luxusem realitu nepřebiješ, ale jinak se všichni skvěle bavili a plesali až do rána. Však taky naposledy! Státní opera se totiž začne rekonstruovat a nejméně na dva roky se Ples v Opeře neuskuteční.  
📷
4 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Anička Slováčková má ráda žárlivost!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Velikonoce vybízejí k vytvoření hezkých a neobvyklých dekorací do bytu i na zahradu

1. Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová se stala novou tváří televize Nova

2. Půvabná Petra Svoboda podlehla žhavému trendu letošní sezony

3. Nejhorší obavy se naplnily. Zemřel herec a producent Jiří Pomeje

4. Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

5. Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?