Reklama
Reklama
 České celebrity 

Malé střípky z Plesu v Opeře! Krainová, Kubelková wau, Schneiderová ok, Matragi no comment!

Simona Krainová byla opět ozdobou Plesu v Opeře. Přišla v doprovodu stylisty Filipa Vaňka
07. února 2016 03:30 / facebook
Včerejší prestižní událost v Praze Ples v Opeře se neobešel bez řady celebrit. V příštích dnech zaplní fotky z tohoto, pro někoho mega snobského candrbálu, různá média. My jsme ale vybrali tři grácie, které nesměly chybět.

Modelka Simona Krainová, která přišla v doprovodu dvorního stylisty Filipa Vaňka, byla zkrátka ozdobou společnosti jako vždy. Nezklamala, překvapila a měla naprosto luxusní šaty, skvěle se chovala, bavila a pro mnohé byla radost na ni pohledět. Jinak to ani maminka dvou dětí, která vypadá stále skvěle ani neumí.

Herečka, moderátorka, modelka Iva Kubelková byla taky luxusní a na fotce zachycující ji z podhledu navíc vyniká její ženskost. Zkrátka Iva je jenom jedna a byla podobně jako Krainová ozdobou společnosti v Opeře.

Za to herečka Jitka Schneiderová byla tak nějak dobrá. Zkrátka, kdyby si dala víc záležet, mohla zazářit. Takhle byla spíš tradiční. Ani ničím moc nenadchla, ničím neurazila a chovala se naprosto přirozeně.

Guru módy z arabského světa Blanka Matragi měla bezespolu luxusní a příšerně drahé šaty, ale měla by asi příště zvážit, zda vzhledem ke svému věku nezvolit něco usedlejšího, méně vyzývavého a hlavně tolik volnomyšlenkářského. Bohužel na této dámě je vidět zub času, ale hlavně řada korekčních úprav jejího plastického chirurga. K tomu by se hodilo zvolit róbu, líčení i doplňky.

Zkrátka luxusem realitu nepřebiješ, ale jinak se všichni skvěle bavili a plesali až do rána. Však taky naposledy! Státní opera se totiž začne rekonstruovat a nejméně na dva roky se Ples v Opeře neuskuteční.  
📷
4 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kde a s kým zažívá Aňa Geislerová intenzivní štěstí?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Vánoční prostírání ve tvaru stromečku. Geniálně jednoduché, jednoduše geniální

1. Česká Miss Earth se zasnoubila. Po půlroční známosti ji její přítel požádal o ruku!

2. Divadelní kostýmy vyměnili za kostýmy čerta, Mikuláše a anděla. Kdo z muzikálových herců zlobil...

3. Zlatá slavice Lucie Bíla a topmodelka Simona Krainová pokřtily nový lifestylový titul

4. Muzikál Galileo se vrací. Na jakou hvězdnou sestavu se můžeme těšit?

5. Operní diva Andrea Kalivodová: Jak se z řidičky začátečnice stala ambasadorkou automobilky?