Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tenhle mladý, fešný zpěvák nosí ženy v náručí! FOTO uvnitř!

Muzikálový Nicolase drží muzikálovou Angeliku v náručí...
04. února 2016 03:30 / Divadlo Broadway
Je mladý, úspěšný, za sebou má mnoho muzikálů, nyní hraje ve čtyřech najednou a chystá se na pátý. Ke všemu je gentleman, protože nosí ženy v náručí. Alespoň v rámci role a focení před premiérou. Na pražské Broadwayi totiž finišují přípravy na očekávaný muzikál Angelika a zpěvák Josef Vágner svou kolegyni a kamarádku Kamilu Nývltovou zkrátka drží na rukou.

"Chci abys to poprvé byl ty. Někdo krásný, mladý,svěží, něžný, říkala ve slavném filmovém zpracování Angelika Nicolasovi. No a podobně to bude v muzikálovém představení, jehož premiéra se koná 18. února. Proto teď herci a zpěváci zkoušejí denně mnoho hodin.

"Je to trochu náročné, ale je to krásné. Všechny nás to těší, a teď, když nám udělali i krásné kostýmy, tak je to prostě ono. Těším se na to moc, až to bude před diváky," svěřil se Staronline.cz Pepa Vágner, který kromě toho hraje v Mýdlovém princi, Draculovi, Antoinettě, či Kleopatře, která nyní má zájezdová představení, jako například v nedělí v Českých Budějovicích.

"A v rámci focení a role jsem samozřejmě musel kolegyni Kamču Nývltovou vzal do náručí, tak nikdo nemůže říct, že nenosím ženy na rukou," směje se Vágner, který kromě toho koncertuje, zpívá na plesech a ještě podniká v oboru poradenství pro maturanty.

Vloni získal titul inženýr, tak se připojil k umělcům, kteří mají podobně jako Janek Ledecký nebo Lucka Vondráčková jiný, než umělecký titul magistr.  
📷
4 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Tato květina vám dokáže ochutit salát, vyprat obleční i umýt vlasy

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?