Reklama
Reklama
 České celebrity 

Kráska Bagárová prý zamerikanizovala: Má problém s češtinou?

Z Moniky Bagárové se prý stává "Američanka" a prý ji to moc nesvědčí
04. února 2016 05:00 / archiv
Zpěvačka a kráska Monika Bagárová se už nějaký ten pátek pohybuje mezi Českem a USA. Do Států létá za přítelem, s kterým jsou vždy jako dvě hrdličky. Někteří její fanouškové se obávají, že zpěvačka zamerikanizovala a začíná zapomínat rodnou řeč.

V jednom z rozhovorů pro slovenskou televizi prý jen složitě hledala slova ve svém mateřském jazyce. Měla až nepochopitelné pauzy mezi větami a začíná podle všeho mít anglicko-americký dialekt.

Zpěvačka a bývalá finalistka SuperStar Monika Bagárová, si s tím ale hlavu nedělá. Zřejmě se cítí být kosmopolitní. A to, že létá do Ameriky bere, tedy kromě toho, že je zamilovaná, i příležitost k tomu, jak se skutečně dobře naučit řeč.

Jen aby se ale kráska tak nenaučila angličtinu, až by z toho zapomněla na svůj rodný jazyk. Někteří fanouškové jí vytýkají, že jsou daleko větší hvězdy, které v USA žijí desítky let, a když přijedou do Čech, nikdo nepozná, že žijí tam, nebo že tak strávili nějaký čas.

"Je to věc mozku, věc toho, jak si to nastavíte a jestli chcete zůstat Čechem nebo si hrát na něco nebo někoho," říká jedna z hereček, která v Americe strávila několik let a dodnes se tam občas vrací.

Lidé, kteří v USA působí, nebo tam byli delší čas, doporučují Monice, aby zůstala stát nohama na zemi a nezapomínala na to, odkud pochází.  
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eliška Bučková už žije Vánocemi: Místo svetru se sobem oblékla triko s krystaly Swarovski

Zprávy

Jaká bude budoucnost EET? V pátek bude jasno

Dům a zahrada

Z obyčejných zavařovaček vykouzlíte úžasně praktickou věc do domácnosti

1. Hvězdná tenistka Karolína Plíšková plánuje svatbu!

2. Lenka Kořínková vždy byla svá a originální, ale tohle přehnala!

3. Herečka Hrachovcová se ráda ukazuje nahá!

4. Jedinečné panenky pomáhají opuštěným a týraným dětem

5. Malátný ukázal šťastnou rodinku