Reklama
Reklama
 Seriály & Filmy 

Mladá Michaela Sejnová. Maminkou proti své vůli!

Michaela Sejnová porodila chlapečka.
01. října 2014 05:55 / archiv TV Nova
Je jí teprve dvaadvacet let, takže se do mateřství vůbec nehrne. Tedy zatím. Nicméně Michaela Sejnová si ten velký den už nacvičila. V seriálu Doktoři z Počátků se stihla už vdát i porodit!

Svatba byla ale proti porodu legrace. Scéně prý předcházela velká nervozita, ale jednou si Míša zvolila dráhu hereckou, tak musela zatnout zuby. Herečka se bála, aby její projev nepůsobil spíš směšně. Přeci jen ona sama zatím maminkou není, a tak to byly obavy pochopitelné. Navíc okolnosti, kdy jako Markétka začala rodit, byly dost dramatické. Dokonce skončila na zemi v obchodě bez pomoci!

„Když se blížilo natáčení porodu, tak jsem se zeptala režisérky Jany Rezkové, jestli se na to mám nějak připravit. Ona řekla, že to nějak zvládneme. A měla pravdu. V den natáčení jsem byla opravdu nervózní, klepala se, bála jsem se, aby vše bylo věrohodné. Nicméně Jana je opravdu báječná a jen díky ní jsem vše zvládla. Měla jsem trošku problém s dýcháním, jeli jsme ten obraz jen na tři klapky, ale i tak jsem odcházela namodralá,“ smála se při vzpomínce na pro ni nepříjemné záběry.

Sama ještě rodinu neplánuje, a ani seriálová zkušenost tikot jejích biologických hodin nezesílila. „Miminko si samozřejmě moc přeju, ale ještě je na něj čas. Teď si užívám pracovního zápřahu,“ řekla jasně Sejnová.  
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těhotná blogerka Nikol Moravcová zářila po boku pohledného staršího muže

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Třapatka nachová ozdobí vaši zahradu a pomůže s nachlazením i zažíváním

1. Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

2. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

3. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

4. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

5. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!