Reklama
Reklama
 Sexy 

Misska Kratochvílová skáče radostí. Bude se vdávat!

Krásná modelka se zasnoubila na Maledivách.
03. října 2014 04:53 / archiv Gabriely Kratochvílové
To je radosti. Prý to ani nečekala. Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (24) vyhrála zájezd, který si konečně měla čas vybrat. Vzala přítele Filipa na Maledivy a ten podlehl kouzlu romantické chvíle a krásku požádal o ruku. Nasadil prsten a bum bác, bude svatba!

„Na opravdovou dovolenou jsem čekala dlouho, ale že mě potká něco tak úžasného, o tom jsem si snad ani nesnila. Maledivy jsou opravdu místem snů a zamilovat si je musí každý. Užívala jsem si slunce, nekonečně modré moře, šnorchlování, průzračnou vodu, čerstvé ovoce a zeleninu, poznávání ostrova na kole, přírodu, všechny možné letní sporty. Také jsem poprvé rybařila. A úspěšně!,“ rozplývala se sympatická kráska.

„Ovšem to nejkrásnější, co nám ostrov nabídl, byla romantická atmosféra, kterou můj partner využil a v jednom velmi krásném a nečekaném okamžiku při západu slunce mě na pláži požádal o ruku. Byla to chvíle a dovolená, na kterou budu vzpomínat celý život. Jsem neuvěřitelně šťastná a zasnoubená,“ skáče radostí do stropu Gabriela.

Kratochvílová už je z ráje ovšem zpět v realitě, kde se musela hned vrátit k pracovním povinnostem. Uvidíme, zda se zprávařka TV Prima stihne vdát do roka a do dne. 
📷
6 fotografií
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Pěstujte oblíbené hortenzie. Hodí se na zahradu i do květináče

1. Simona Krainová: Jedna návštěva lékaře vám může zachránit život

2. Česká Miss Lea Šteflíčková přiznala rozchod! Je za tím někdo třetí?

3. Belohorcová chytá bronz na Bahamách. V bikinách předvedla svá obří ňadra!

4. Operní diva Andrea Kalivodová mění profesi. Víme, co chystá!

5. Milánský týden designu rozzáří smečka jednačtyřiceti lvů