Reklama
Reklama
 Večírky 

Mejdan Pharrella Williamse v Praze. Kokain a prostitutky?!

Williams koncert v Praze posléze oslavil po svém.
28. září 2014 18:45 / profimedia.cz
Autor chytlavého hitu Happy, který si od konce loňského roku pobrukují lidé z celého světa, Pharrell Williams (41) si v Čechách svůj koncert užil. I když nechal fanoušky v natřískané O2 aréně čekat přes dvě hodiny, dokonce někteří po pár tónech raději koncert opustili, zpěvák si krásy Prahy vychutnal do sytosti.

Rapper, producent, textař ale také držitel sedmi hudebních cen Grammy Pharrell Williams se českým fanouškům představil vůbec poprvé. Zazpívá zde ty největší hity své kariéry, včetně veleúspěšného singlu Happy. Společně s Pharrellem dorazil do Prahy i jeho produkční a asistenční tým, který se namáčkl do 5 autobusů. Veškeré vybavení potřebné pro pražský koncert se pak musel vejít do 8 kamiónů. Na stavbu a následné bourání scény byly potřeba 3 vysokozdvižné vozíky, dále 12 horolezců a 52 „bedňáků“. V produkci bylo zapotřebí 200 ručníků a 60 kilogramů ledu. Navíc jelikož je Pharrell Williams nekuřák, v celém zákulisním prostoru byl přísný zákaz kouření.

Což už se ovšem nedá říct o jeho jiných neřestech. Podle našich informací si zpěvák rád šoupne do nosu sněhově bílý prášek a ve společnosti profesionálních krásných slečen pak strávil zbytek noci po prozpívaném koncertě. Uvidíme, kdy si Pharrell přijede vyhodit z kopýtka příště, přeci jen v Čechách jsou dostupné ty nejkrásnější dívky… 
📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jak se starat o plavky, aby vám vydržely hezké déle než jedno léto?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!