Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tohle je možná budoucí Marešova tchyně! Už ho zapojila do svého byznysu!

Monika Koblížková s maminkou Helenou. Společně jim to sluší!
23. prosince 2015 04:01 / Profimedia
Monika Koblížková je už nějaký ten měsíc přítelkyní Leoše Mareše. Ten by pro ní udělal co jí na očích vidí. Módní novinářka si to užívá. Už v létě strávili dovolenou na luxusním ostrově Santorini. Nyní nafotili snímky pro jeden z lifestylových magazínů. Leoš si ale musí předcházet také maminku Moniky. Ta dokonce Leoše zapojila do byznysu v kterém pracuje. Zkrátka na co čekat, je potřeba toho využít.

Tak jako je maminka hrdá na Leoše, tak je maminka hrdá na Moniku. Je to sympatická padesátnice. "Jmenuje se Helena Harabinová a pracuje jako manažerka ve společnosti zabývající se prodejem diamantů. Je trochu tvrdá, má ráda peníze, luxusní a kvalitní věci. Jezdí v bílém bavoráku a hodně si zakládá na tom, že její dcera je Leošovou partnerkou," prozradil Staronline.cz jeden ze známých rodiny, který prý Moničinu maminku zná zhruba dvacet let.

Moničina matka neváhala a hned angažovala svého potencionálního zetě do byznysu s diamanty. Na rádiu, na němž vysílá, běží soutěž o některé věci, které s firmou souvisí. A Leoš, který má podnikání v krvi, to zcela jistě dobře zobchodoval.

Pravdou je, že Monika s Maminkou Helenou jsou si podobné. Zatímco ale paní Harabinová vypadá na svůj věk skvěle a velmi mladistvě, Moničin vzhled klame. Vypadá o takových pět až deset let starší. Ale to nevadí, Leoš má oči jen pro ni a miluje ji takovou jaká je. Zda má Monika i stejný obchodní talent jako její maminka, není jasné. To se ale jistě časem ukáže.  
📷
1 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Marta Kubišová znovu ve studiu nazpívala svůj největší hit!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Máte doma v garáži akumulátorovou čtyřkolku či skútr? Dejte si pozor na baterii

1. Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?

2. Nikol Švantnerová oslavila Valentýna ve spodním prádle

3. Nejočekávanější muzikál roku 2019 má za sebou svou premiéru

4. Tomáše Řepku poslal soud do vězení na patnáct měsíců, proti verdiktu se bývalý fotbalista může...

5. Alice Bendová si nechala před dovolenou odsát svá plnější stehna