Reklama
Reklama
 České celebrity 

EXKLUZIVNĚ: Takhle slavná sexy mamina zdobí s dcerkou stromeček!

Takhle zdobí stromeček jedna ze sexy žen českého šoubyznysu
15. prosince 2015 14:48 / archiv
Je mladá, krásná, úspěšná a sexy a ještě k tomu skvělá máma. Moderátorka televize Nova Petra si užívá předvánoční čas a těší se na Vánoce, které chce pro svou téměř pětiletou dcerku Ráchel udělat co nejkrásnější. ale rozhodně nestrádá. Dokonce má prý letos poprvé velký stromeček, který snad před tím nikdy neměla.

Petra Svoboda miluje Vánoce už kvůli své malé dcerce, protože tyto svátky jsou kouzelnější o to víc, když jsou malé děti. Proto společně zdobily stromeček, tedy spíše strom, aby měl Ježíšek kam dát dárky, což se malé Ráchel hodně líbilo. "Svátky oslavím s dcerkou a přítelem a ten se letos velmi vyšvihl, protože sehnal tento opravdu nádherný strom. Má zhruba dva a půl metru a padly na něj všechny ozdoby, které máme. Bylo to krásné to zdobit, jen se modlím, aby třeba nespadl, nevím, kdo by strom pak zvedal," usmívá se moderátorka.

A jak je na tom známá a krásná moderátorka s dárky? "Samozřejmě, že jsme s dcerkou psaly Ježíškovi a dopis jsme dávali za okno, aby ho včas našel a mohl dárky obstarat. Ráchel má poslední dobou na Ježíška požadavků opravdu hodně, ale samozřejmě se snažím sice nerozmazlovat, ale poprosit Ježíška, aby sehnal vše, co si ona přeje," řekla s úsměvem Bleskově.cz Petra Svoboda s tím, že Vánoce jsou samozřejmě pro každého rodiče nádherné, když vidí rozzářená dětská očička své ratolesti.

Na výzdobu a zdobení stromečku si maminka s dcerkou udělaly čas a daly si opravdu záležet a nutno říct, že to Petře jako sexy mamince s dcerkou u stromečku neskutečně sluší. To se Ježíšek musí právě v jejich bytě musí zastavit, i kdyby nechtěl. Jak Petra Svoboda tak i její dcerka jsou opět zvědavé, co pod krásně nazdobeným stromečkem letos najdou. Vánoce stráví v Čechách, navštíví příbuzné a pak plánují na pár dní odjet na hory. Po Vánocích či po Novém roce se možná na chvilku vydají za teplem do některé z exotických zemí.  
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pro úspěch fotky na Instagramu je nutné zvolit správný popisek a pózu. Víte, co mezi celebritami opravdu...

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Přinesli jste domů plné koše hub? Přinášíme tipy, jak je netradičně uchovat

1. Sněhová královna Ester Ledecká předvedla postavu snů. Takové břišáky nemá jen tak někdo!

2. 20 světových celebrit, které jsou v roce 2019 nejsledovanější na Instagramu

3. Poznáte, která herečka vyrostla z této zubaté holčičky s ofinkou?

4. Baby boom pokračuje! Petra Svoboda porodila syna a jeho fotkou se pochlubila na sociální síti

5. Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů