Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tereza Chlebovská oslavila půlkulatiny! Jaké má teď Miss ČR 2012 starosti?

Tereza Chlebovská je stále krásná a teď i hodně zamilovaná
14. prosince 2015 04:01 / archiv
Na mejdanu ji už nepotkáte. Tereza Chlebovská (25) už dávno není královnou krásy ani večírků. Modelka se »uklidila« do Německa, kde její přítel Pavel Kadeřábek (23) vydělává euráčky čutáním do míče, a tak se z hvězdy přehlídkových mol stala slečna v domácnosti, kde také v tichosti a poklidu oslavila pětadvacáté narozeniny.

Nutno ovšem podotknout, že docela stylově. Kromě toho, že si s fotbalistou pořídila miminko v podobě štěňátka zlatého retrívra, tak jí Pavel osobně koupil pugét růží a teď pozor dámy, připravte si kapesníčky, vlastnoručně ukuchtil nádherný a jistě velmi chutný dort! Tomu nelze odolat.

Svou neutuchající lásku Chlebovská na sociální síti prezentuje denně, jak ale její život v sousedním Německu skutečně vypadá?

„Když jsme se konečně přestěhovali do svého a ta hektika trošku polevila, začala jsem normálně fungovat, kromě domácnosti, o kterou se starám, točím také reportáže v Německu a popřípadě, když jsme v Česku, tak tam. Do toho jsem se začala učit němčinu. Přítele jezdím podporovat na zápasy, a když mi zbude chvilka, věnuji se cvičení," svěřila se Chlebovská, která na sebe za každou cenu musí strhávat pozornost. "Teď jsme si pořídili štěňátko, takže celé dny se teď starám hlavně o něj. Jako malý potřebuje veškerou péči a pozornost skoro celých 24h denně. Ano, je to náročné, ale my jsme s přítelem nadšeni, i když nás teda zatím nenechá v noci spát,“ svěřila se krásná Tereza.

Tak co, holky, líbil by se vám takový pohádkový život plný opravdu vážných starostí, které pomalu vypadají, jako kdyby modelka řešila světový mír?  
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Burzy padají kvůli Applu, který však sází na „plán B“. Ten je varováním i pro českou ekonomiku

Dům a zahrada

Dejte na zimu do kompostu levanduli, příští sezonu se vám vyhnou škůdci

1. Omládly během hodiny! Bendová, Krainová a Svoboda podstoupily exluzivní kúru

2. Rytmus sedm měsíců po rozchodu s Darou požádal svou novou lásku Jasminu o ruku!

3. Tatiana Kovaříková: Nebýt panenek, nejsem módní návrhářka

4. Halina Pawlowská: Když chceš hezky milovat, musíš lásku pilovat

5. Charismatická herečka Chantal Poullain ráda improvizuje v kuchyni. Co vaří nejraději?