Reklama
Reklama
 České celebrity 

Leoši, víš, že Tvůj chlebodárce dluží Tvým kolegům statisíce?

Show Leoše Mareše skončila během pár týdnů. Horší ale je, že její producent dluží lidem statisíce
12. prosince 2015 02:30 / archiv TV Prima
Leoš Mareš je v poslední době stále jen překvapován a bohužel nemile. Nejdříve skončila jeho Noční show, která byla drahá a ještě měla nízkou sledovanost, pak dostal padáka ze StarDance a teď se ukazuje, že jeho chlebodárce dluží zřejmě stovky tisíc korun jeho kolegům.

Právě producent Pál Milkovic, který stojí za Noční show Leoše Mareše, kterou pak přeprodával Primě, je prý ve velkých problémech. Jeho dvě televize s infantilními názvy Mňam a Mňau dluží, kam se podívají.

"Dluží lidem, co dělali show Leoše Mareše, ale dluží i moderátorům a hercům. Je to balík, možná i miliony korun," uvedl pro Staronline.cz jeden z členů štábu, který na natáčení pořadů pracoval.

Herec Lumír Olšovský, stylista Dušan Chrástek, moderátorka Tina Pletánková, ti všichni zůstali bez peněz, protože jim Milkovic, který si hraje na mediálního magnáta dluží peníze.

"Nemám ani na dárky, ani na jídlo, pomohla mi na štěstí maminka. Nevím, co bych jinak dělala," nechala se slyšet Tina Pletánková.

Dušan Chrástek předal vše právníkovi. TV Mňam mu dluží asi 200 tisíc korun a pokud mu je Milkovic nezaplatí, požene to k soudu. Podobně je na tom Lumír Olšovský.

Jen Leoš Mareš je zřejmě jeden z mála či jediný, komu Milkovics nedluží stovky tisíc či miliony korun za noční show, která se vážně moc nepovedla a ještě kopírovala tu, kterou dělá Jan Kraus už mnoho let.

"Víte co je zvláštní, že Leoš o těchto věcech nemá snad ani tušení. Vždyť on byl skoro poslední, kdo se dozvěděl, že jeho show se už nevysílá a byl v šoku, když se ho na to někdo zeptal, přitom to už asi dva dny nebylo nasazeno ve vysílání. On si žije trochu v jiném světě a asi je mu trochu jedno, co jeho kolegové. On si stěžovat nemůže," dodala jedna z pracovnic televize, která je prý ve velkých problémech.

Producent Milkovics se sice kasá, že všechny závazky dorovná a vše dá do pořádku, jenomže podle těch, kterým dluží, jsou to jen slova. "Kdyby chtěl, dá nám aspoň část, ale nemáme nic a jen řeči, sliby a kecy. Další z podvodníků? No nebyl by první, hraje si na magnáta a nemá ani pár desítek tisíc, aby zaplatil za odvedenou práci," shrnul další naštvaný pracovním piditelevize s megadluhy! 
📷
1 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kopřivová a Dubovický svou lásku už netají. Najde i Jágr konečně tu pravou?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Hledáte neotřelý, ale levný designový kousek do bytu? Stačí vám k tomu provaz a prkna

1. Manželka Leoše Mareše okouzluje New York. Nohy má jako gazela!

2. Jágr váží 120 kg! Aby se dostal do formy a zhubl, připravuje si takzvaný Jágrův salát

3. Rapper Oto Klempíř vyráží v létě na sever

4. Lucie Bílá se po boku své lásky zbavila velké neřesti a neskutečně jí to sluší!

5. Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?