Reklama
Reklama
 České celebrity 

Sexy Petra Svoboda je ještě více sexy!

Petra Svoboda je sexy kráska a teď je ještě více!
12. prosince 2015 04:15 / Profimedia
Petra Svoboda září na televizní obrazovce jako sexy moderátorka! Teď je ještě více sexy, protože prošla stylingovou proměnou. A kromě toho, že moderuje, také hraje. Dostala roli v novém filmu Michala Davida Decibely lásky.

Petra Svoboda moderuje Odpolední televizní noviny na Nově a patří k ozdobám soukromé televize. Kvůli velké časové vytíženosti se proto rozhodla usnadnit si péči o svůj vzhled. A jako první se začala věnovat vlasům, a to o mnoho šetrněji než tomu bylo doposud.

“Nejenom poškozené vlasy z každodenního zápřahu při natáčení, ale i touha po ušetření času s péčí o vlasy mě přivedla k myšlence si nechat prodloužit a zahustit vlasy pomocí nové Nano technologie v salonu YES VIP,” prozradila Staronline.cz Svoboda své rozhodnutí svěřit se do rukou profesionálů.

Jedná se o novou metodu, u které jsou jednotlivé spoje téměř neviditelné. Končí tak problémy se schováváním nevzhledných uzlíků napojených vlasů.

“Velkou výhodou je objem, který vám napojené vlasy dodají, a s tím souvisí i mnohem více možností, jak si vlasy učesat,” dodala ještě Petra ke svým novým vlasům.

Ne snad, že by moderátorka a už i herečka nebyla před tím sexy, to samozřejmě ano, ale teď je ještě víc a pánové na ní mohou oči nechat. Mnohé dámy zase mohou zblednout závistí. Prostě, kdo má, ten má... 
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Octomilky nevidí nikdo rád. Tipy, jak se jich účinně zbavit

1. Za socialismu vypadala trochu jako Jágr, dnes je z ní sexbomba! Poznáte českou herečku?

2. Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

3. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

4. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

5. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!