Reklama
Reklama
 České celebrity 

SuperStar nevyhrál, ale má nový vánoční klip. Podívejte se sami!

Křest klipu Martina Šafaříka měl i zajímavé kmotry - Marka Černocha a Jiřího Wericha Petráška. Akci moderoval Honza Musil
Loading...
12. prosince 2015 11:01 / produkce M. Šafaříka
Soutěž SuperStar před lety sice nevyhrál, zůstal semifinalistou, přesto je úspěšný a ke všemu stále dělá muziku, kterou miluje. Teď dokonce vydal i nový klip - Vánoční. Na jeho křest v centru Prahy se sešli zajímaví lidé.

Klip pokřtili Jiří Werich Petrášek - syn Jana Wericha, moderátor,herec a kantor, syn zpěváka Karla Černocha, moderátor, dnes i politik Marek Černoch a vše moderoval Honza Musil, který dorazil s novým přítelem Stefanem.

"Klip jsme natáčeli v Olomouci na vánočních trzích, ve školce s dětmi, ve sdružení Credo nebo na veřejném bruslení. Atmosféra při natáčení byla skvělá a mé velké díky patří bratrům Gajdošovým za natočení a sestříhání klipu," řekl Martin Šafařík, který si křest užíval.

"Martin má jako zpěvák velké charisma a před sebou krásnou a tvůrčí budoucnost! Bylo mi ctí dělat mu kmotra...tohle jméno se bude uvádět stále častěji v souvislosti s českou populární hudbou...jen tak dál Martine," chválil Jiří Werich Petrášek, s kterým souhlasil i Marek Černoch a dodal, že je mu ctí, že si Martin vybral za kmotra právě jeho.

Martinova přítelkyně Marta Musilová jako perličku večera předvedla šaty v rámci malé módní přehlídky z vlastní návrhářské dílny. "Martin je zdravě sebevědomej, cílevědomej a přitom má velké srdce. A jsem ráda, že se jeho klip lidem líbí na první dobrou. Chtěla.bych mu poděkovat, že mi dal prostor předvést i moji práci, tvorbu šatů,"podotkla Musilová.  
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Octomilky nevidí nikdo rád. Tipy, jak se jich účinně zbavit

1. Za socialismu vypadala trochu jako Jágr, dnes je z ní sexbomba! Poznáte českou herečku?

2. Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

3. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

4. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

5. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!