Reklama
Reklama
 České celebrity 

SuperStar nevyhrál, ale má nový vánoční klip. Podívejte se sami!

Křest klipu Martina Šafaříka měl i zajímavé kmotry - Marka Černocha a Jiřího Wericha Petráška. Akci moderoval Honza Musil
Loading...
12. prosince 2015 11:01 / produkce M. Šafaříka
Soutěž SuperStar před lety sice nevyhrál, zůstal semifinalistou, přesto je úspěšný a ke všemu stále dělá muziku, kterou miluje. Teď dokonce vydal i nový klip - Vánoční. Na jeho křest v centru Prahy se sešli zajímaví lidé.

Klip pokřtili Jiří Werich Petrášek - syn Jana Wericha, moderátor,herec a kantor, syn zpěváka Karla Černocha, moderátor, dnes i politik Marek Černoch a vše moderoval Honza Musil, který dorazil s novým přítelem Stefanem.

"Klip jsme natáčeli v Olomouci na vánočních trzích, ve školce s dětmi, ve sdružení Credo nebo na veřejném bruslení. Atmosféra při natáčení byla skvělá a mé velké díky patří bratrům Gajdošovým za natočení a sestříhání klipu," řekl Martin Šafařík, který si křest užíval.

"Martin má jako zpěvák velké charisma a před sebou krásnou a tvůrčí budoucnost! Bylo mi ctí dělat mu kmotra...tohle jméno se bude uvádět stále častěji v souvislosti s českou populární hudbou...jen tak dál Martine," chválil Jiří Werich Petrášek, s kterým souhlasil i Marek Černoch a dodal, že je mu ctí, že si Martin vybral za kmotra právě jeho.

Martinova přítelkyně Marta Musilová jako perličku večera předvedla šaty v rámci malé módní přehlídky z vlastní návrhářské dílny. "Martin je zdravě sebevědomej, cílevědomej a přitom má velké srdce. A jsem ráda, že se jeho klip lidem líbí na první dobrou. Chtěla.bych mu poděkovat, že mi dal prostor předvést i moji práci, tvorbu šatů,"podotkla Musilová.  
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pro úspěch fotky na Instagramu je nutné zvolit správný popisek a pózu. Víte, co mezi celebritami opravdu...

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Přilákejte na zahradu motýly, mají oblíbené rostliny

1. Sněhová královna Ester Ledecká předvedla postavu snů. Takové břišáky nemá jen tak někdo!

2. 20 světových celebrit, které jsou v roce 2019 nejsledovanější na Instagramu

3. Poznáte, která herečka vyrostla z této zubaté holčičky s ofinkou?

4. Baby boom pokračuje! Petra Svoboda porodila syna a jeho fotkou se pochlubila na sociální síti

5. Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů