Reklama
Reklama
 České celebrity 

Dva playboys Charouz a Vančura rozjeli nový super job! Celebrity se jen hrnou!

Jan Charouz a Jan Vančura vymysleli nový projekt, super job, který rozhodně všechny zaujme!
09. prosince 2015 04:30 / Pit Stop Café
Automobilový závodník Jan Charouz a závodník a syn zpěváka Jana Vančury (Plavci/Rangers) Jan Vančura ml. jezdí spolu nejenom závody. Teď se totiž spolu pustili do gastronomie. Přímo na pražské magistrále, před Nuselákem si otevřeli Drive-in bistro. A hrnou se sem i celebrity

Dva playboyes Charouz s Vančurou se prostě rozhodli, že to zkusí a pustili se do unikátního konceptu kvalitního rychlého občerstvení. Na otevíračku přišli třeba herec Martin Písařík, moderátor Petr Vojnar nebo herec Pavel Soukup, ale chodí a jezdí i další.

„Pit Stop Café je projekt party mladých nadšenců, kteří chtěli spojit koncept drive-in restaurace a kvalitního, čerstvého jídla. Řidičům na magistrále chceme nabídnout možnost si rychle a z pohodlí jejich vozidla zakoupit například ranní kávu, sendvič k obědu nebo třeba něco sladkého k snídani. Naše vize je jasná – nabízet kulinářský zážitek v podobě kvalitního jídla a výběrové kávy řidičům na jejich cestě Prahou. Všechno rychle, zdravě, kvalitně a za přijatelné ceny.“, řekl Staronline.cz Jan Charouz.

"Naše energické team Pit Stop Café objednávku vyřídí a donese přímo do vozu tak, aby řidič mohl co nejrychleji pokračovat. Celý proces trvá maximálně 3 minuty," podotkl Jan Vančura mladší s tím, že se tam pohybují i mladé sexy holky.

Málokdo ví, že oba mladí úspěšní fešáci se nevěnují jen rychlým autům, ale i rychlému stravování. Jan Charouz se gastronomii věnuje již několik let. Po studiu mezinárodního obchodu v Londýně se přestěhoval zpět do Prahy od kamarádky dostal nabídku podílet se na sestavení nového menu v restauraci kterou provozovala. Povzbuzen příznivými komentáři na jeho pokrmy ho práce s jídlem rychle chytila a rozhodl se, že v tom bude pokračovat. Za tech pár let vymyslel nespočet nových jídel a chuťových kombinací. Napsal dokonce i kuchařku a těd se pustil do otevření vlastního nového konceptu.

„Při sestavování jídelníčku do Pit Stop Cafe jsem měl 3 hlavní kritéria. Rychlost přípravy, čerstvost surovin a možnost jídlo sníst v autě. Sendviče v Česku nemají úplně dobrou image a právě proto jsem se pro ně rozhodl. Chceme naučit lidi, že sendvič může být i pochoutka a ne jen týden stará hmota co se válí někde v regálu u benzínky," dodává sympatický mladý muž.

A logicky, že za těmito dvěma sympaťáky se pohrou i mladé, hladové řidičky.  
📷
2 fotografie
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pro úspěch fotky na Instagramu je nutné zvolit správný popisek a pózu. Víte, co mezi celebritami opravdu...

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Přilákejte na zahradu motýly, mají oblíbené rostliny

1. Sněhová královna Ester Ledecká předvedla postavu snů. Takové břišáky nemá jen tak někdo!

2. 20 světových celebrit, které jsou v roce 2019 nejsledovanější na Instagramu

3. Poznáte, která herečka vyrostla z této zubaté holčičky s ofinkou?

4. Baby boom pokračuje! Petra Svoboda porodila syna a jeho fotkou se pochlubila na sociální síti

5. Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů