Reklama
Reklama
 České celebrity 

Co se děje v zákulisí při focení sexy kalendáře s Ivou Kubelkovou?

Iva Kubelková nafotila sexy kalendář! Jak vznikal? Podívejte se na video!
Loading...
01. prosince 2015 08:01 / Vivenso
O tom, že Iva Kubelková je hodně sexy žena, je snad zbytečné psát. Ale jak moc sexy umí být, když fotí kalendář a co vše se kolem ní děje? Na to se můžete exkluzivně s námi podívat na videu, které vás zavede do zákulisí celé produkce.

Stylista, vizážisté, produkční, kameramani, novináři, fotografové a hlavně stěžejní fotograf Matúš Tóth, před jehož objektiv se Iva postavila. Ti všichni se vešli do ateliéru, kde se kalendář /v rámci kampaně společnosti Vivenso, která nabízí luxusní vysavače na bázi voda – vzduch/ fotil.

Vše musí klapnout a být dobře připravené. Každý má svůj úkol a ví, co má dělat. I když se zdá, že nafotit „pár“ fotek je otázka několika minut, není to tak. Dokonalý styling, makeup, světla, pozice, to vše zabere spoustu času.

Během několika hodin se nafotí stovky snímků, z nichž se poté musí vybrat jen ty nejlepší. Nejdříve se takzvaně rozfocuje, udělá se dobrá atmosféra, aby se fotograf s modelkou takzvaně sžili, pak už to jde samo.

Sem tam musí i během focení vizážistka a stylista něco poupravit, aby vše vypadalo dobře. „Některá focení člověka třeba ne tolik baví, ale jiné si užívá. A tohle byl přesně ten můj případ. Užívala jsem si to. Do vlasů a na kostým mi foukal vítr z velkého větráku, takže zatímco v ateliéru to vypadalo trochu komicky, na fotkách kalendáře to bude velmi dobré a efektní. A o to přeci jde,“ prozrazuje Iva Kubelková zákulisní tajemství vzniku nového kalendáře.

Nyní už je jasné, že z mnohahodinového focení vznikly naprosto luxusní fotografie, které jistě potěší oko každého znalce ženské krásy. S napětím teď všichni budeme očekávat, kdy se nový kalendář s Ivou Kubelkovou objeví v prodeji.  
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Fanynky šílí! Americký herec Channing Tatum sdílel svou nahatou fotku ze sprchy

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Octomilky nevidí nikdo rád. Tipy, jak se jich účinně zbavit

1. Za socialismu vypadala trochu jako Jágr, dnes je z ní sexbomba! Poznáte českou herečku?

2. Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

3. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

4. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

5. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!