Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Tahanice v rodině slavné zpěvačky nekončí! Kdo vysál z účtu deset milionů?

Bobbi Kristina skončila podobně jako její slavná matka, utopila se ve vaně
01. prosince 2015 12:25 / archiv
Týden po pohřbu jediné dcery zesnulé zpěvačky Whitney Houston přišli vyšetřovatelé s obviněním, že Bobbi Kristinu Brown zabil její žárlivý manžel, Nick Gordon.

Správkyně pozůstalosti Bedelia C. Hargrove na něj minulý měsíc podala žalobu. Gordon nyní požádal vyšší soud okresu Fulton v americkém státě Georgia, aby tuto žalobu zamítl s odůvodněním, že nemá trvalý pobyt v Georgii, ale na Floridě. Kromě toho popřel většinu obvinění včetně toho, že Bobbi Kristine podal drogy a poté ji položil do vany. Přiznal však, že v zmíněnou noc byl venku a že se díval na záznamy z bezpečnostních kamer.

Bedelia C. Hargrove ze smrti dcery zesnulé zpěvačky Whitney Houston viní právě Gordona a žádá od něj deset milionů dolarů, které zmizely z účtu zemřelé. Hargrove v žalobě uvedla, že 31. ledna, tedy v den, kdy našli Bobbi Kristinu bezvládně ležet tváří dolů ve vaně v jejím domě, přišel Gordon domů opilý. Dvojice se údajně začala hádat po tom, jak si Gordon prohlédl záznamy z bezpečnostních kamer a následně ji na základě nich obvinil z nevěry. Pak údajně podal Bobbi Kristine drogy, následkem čehož upadla do bezvědomí, a přenesl ji do vany plné vody. Následně se převlékl a šel zpět mezi hosty, kteří se v domě zdržovali, přičemž prý dával sexuální návrhy jedné z žen. Obvinila ho také z krádeže 10 milionů dolarů z jejího účtu v době, kdy již byla v kómatu. Bobbi Kristina zdědila celý majetek své matky.  
staronline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů

1. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

2. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

3. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

4. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!

5. Slavní zavzpomínali na vysvědčení. Z čeho měl trauma David Kraus?