Reklama
Reklama
 České celebrity 

Sexy Kubelková se sexy pomocníky! Co na ně říkáte?

Iva Kubelková má nové sexy pomocníky a jak se zdá, je šťastná!
27. srpna 2015 12:01 / Profimedia
Iva Kubelková je stále krásnější! Je to prostě sexy žena! A i kdyby se oblékla do pytle, pořád to bude atraktivní fešanda, na kterou je radost se podívat. Teď se navíc propojila se sexy pomocníky Tedy ne ledajakými, ale pomocníky do kuchyně, kteří jsou krásně barevní a designově zajímaví.

Herečka a moderátorka, která se rozhodně za svou skvělou postavičku nemusí stydět a vždy zaujme, se stala ambasadorkou nové série kuchyňských spotřebičů od Sencoru. Jde o jedinou řadu takto barevných pomocníků do kuchyně u nás. A pastelové barvy jsou prostě trendy, sexy.

"Jsou krásné. Jedna barva hezčí, než druhá a nejraději bych je měla doma všechny. Vypadají skvěle jak samostatně, tak i v té celé barevné pastelové kombinaci. Já v kuchyni, když můžu, trávím poměrně dost času. Baví mě to. Ráda vymýšlím, vařím, experimentuji a s takovými pomocníky to jde prostě jednodušeji a člověka to hned více baví," prozradila Iva Kubelková.

Přiznala, že není však jedinou vládkyní kuchyně v její domácnosti. Také její partner George moc rád a dobře vaří a i on má rád hezké, příjemné prostředí kuchyně. "Ti chlapi mají prostě nápady a jeho to opravdu baví. On však miluje opravdu hodně pálivá jídla, takže když se u nás cokoli takového připravuje, dělá se ještě jedna varianta buď nepálivá, nebo jenom jemně pikantní," podotkla Kubelková.

Kolekce Pastels spotřebičů zaujala každého, kdo ji viděl. Tím, že jsou tyto kuchyňské "hračky" i cenově dostupné, jsou pro každého. A každý si může vybrat barvu, která se mu líbí a která mu ladí k interiéru.

"A to je to, co mě na tom baví. Když si koupíte varnou konvici, pořídíte si ve stejné barvě kuchyňskou váhu, toastovač, robota, tyčový mixér i další věci. A nebo si to prostě nakombinujete jak se vám to líbí. Je to velká zábava," dodala oblíbená modelka, moderátorka, ale také herečka, kterou diváci znají i ze seriálu Cesty domů coby doktorku Dvořákovou.  
📷
1 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

20 světových celebrit, které jsou v roce 2019 nejsledovanější na Instagramu

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Mnoho potravin je pro vašeho psa jedovatých. Víte o všech?

1. Poznáte, která herečka vyrostla z této zubaté holčičky s ofinkou?

2. Baby boom pokračuje! Petra Svoboda porodila syna a jeho fotkou se pochlubila na sociální síti

3. Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů

4. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková je mámou! Ukázala svoji holčičku!

5. Stačila jedna fotka, která rozdělila fanoušky Zuzany Belohorcové na dva znepřátelené tábory