Reklama
Reklama
 České celebrity 

SuperStar zná první dva porotce: Vedle Habery usedne Jandová!

Marta Jandová se k SuperStar vrací po šesti letech
07. dubna 2015 09:21 / archív TV Nova
Producenti další řady pěvecké soutěže SuperStar zveřejnili jména prvních dvou porotců. V porotě zůstává zpěvák Pavol Habera, vedle kterého usedne zpěvačka Marta Jandová.

Pavol Habera má s porotcováním v SuperStar velké zkušenosti a věří, že i v nové řadě soutěže objeví budoucí hvězdy. "Se SuperStar to tu všechno před několika roky začalo a já sem měl to štěstí, že jsem byl při tom. Dali jsme šanci mnoha zpěvákům a zpěvačkám. Někteří ji využili, někteří zahodili, ale pro mě bylo vždy nejdůležitější zjištění, že v každém ročníku jsou lidé, kteří jsou tak dobří a talentovaní, že si zaslouží velkou šanci. Těším se na to,“ uvedl Habera, kterého mnozí soutěžící přezdívali "kat".

Své hudební a porotcovské zkušenosti zúročí v nové řadě SuperStar i populární zpěvačka Marta Jandová. „Na Superstar se moc těším. Nejen protože je to dobrá soutěž, ve které každý, kdo má talent na sebe může upozornit, a tím si splnit nějaký sen, ale také protože jsem měla v roce 2009 v SuperStar svou první porotcovskou zkušenost a vrátím se tak o 6 let zpět. Bude mi zase 34. To je krása.“

„Palo i Marta jsou zkušení profesionálové, se kterými je radost spolupracovat. Jsem velmi rád, že naši nabídku přijali. Už brzy oznámíme i další složení poroty,“ říká režisér a kreativní producent projektu Pepe Majeský.  
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Lucie Bílá se po boku své lásky zbavila velké neřesti a neskutečně jí to sluší!

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Založte si na zahradě jednoduchý zavlažovací systém z PET lahví

1. Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

2. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

3. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

4. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

5. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera