Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tuhle krásku objevil Troška. Nedávno porodila!

Veronika Kubařová hraje ve svém prvním seriálu Všechny moje lásky
12. února 2015 04:00 / archiv TV Prima
Veronika Kubařová není žádné ořezávátko a začátečnice. Prošla několika filmy, inscenacemi, hraje v divadle. Teď poprvé přijala roli v seriálu Všechny moje lásky. Hraje Míšu Svobodovou a jak se ukázalo, prošla si těhotenstvím a už má dítě!

V jiném stavu byla Kubařová naštěstí jen v rámci role dcery Marie, jak ale přiznává, není to úplně jednoduché. „Už jsem těhotnou párkrát hrála, ale jen chvilkově nebo okrajově. A tady si vším procházím od začátku až k porodu, hraji nastávající maminku, která bojuje se všemi věcmi, které k těhotenství patří, a i s těmi, které přijdou potom. Moc mě to celé baví, navíc máme úžasné miminko,“ svěřila se mladá herečka.

Na place je občas hodně veselo, ale všichni musejí být také opatrní. Natáčí se totiž se živým dítětem. „Mou dceru hraje opravdová šestitýdenní holčička, úplně malinkaté krásné miminko, a je moc hodná. Musela jsem ji i přebalovat, a když se opakoval záběr – všechno jsme se samozřejmě snažili uzpůsobit tak, aby to malou nijak neobtěžovalo. Ale zatím jsme s ní hodně manipulovali a zvládá to bez problémů, je to úžasná holčička,“ přiznala Veronika Kubařová.

Poprvé se více projevila v pohádce Zdeňka Trošky Nejkrásnější hádanka, která se natáčela před skoro osmi lety. Za tu dobu Kubařová posbírala řadu zkušeností a stala se i poměrně oslovovanou herečkou. Je otázkou, zda ji seriál někam posune a bude dostávat jednu nabídku za druhou, jako některé její kolegyně.  
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eva Longoria se dočkala: Ve 43 letech stala poprvé mámou! Narodil se jí syn

Zprávy

Začíná velká dopravně bezpečnostní akce. Policisté vyrážejí na silnice

Dům a zahrada

Pěstování rajčat na balkoně? Stačí vědět, jak na to

1. Meghan se jako vévodkyně ze Sussexu poprvé účastnila dostihů. Takhle jí to slušelo!

2. Syn se mu narodil v seriálu i ve skutečnosti: Miroslav Etzler je čtyřnásobným tátou!

3. Místo večírků už raději relaxuje. Simona Krainová dráždila svým sexy tělem slovenské sousedy

4. Zemřela filmová a divadelní legenda Gabriela Vránová

5. Porodí snad osmerčata? Eva Longoria je krátce před porodem jako koule!