Reklama
Reklama
 České celebrity 

Ilona Csáková si fandí. Prý by mohla být skvělou zahradnicí

Ilona Csáková
01. července 2019 07:10 / archiv
Zpěvačka Ilona Csáková je vzornou matkou svých dvou synů – mladšího Dominika a staršího Daniela. Již několik let žije v Brně, kam utekla po mnoha letech strávených v Praze. Se svými syny se snaží užívat si každou volnou chvilku, kterých jako známá zpěvačka nemá zrovna dostatek. Na sociální síti se pochlubila fotkou jedné z nich.

„Dobrý den. To je zase pecen. A Dominik se ptá, proč mám na obličeji ty okurky? A já na to, že se mu chci líbit a být krásná, že hydratují pleť a osvěží. On na to, že chce být taky krásný a osvěžen,“ popsala fotku, kde se Ilona se svým synem ozdobila okurkami. Jak jsme se dále dozvěděli, kdyby se nevěnovala zpěvu, mohla by se rázem živit jako zahradnice nebo pěstitelka. „Okurky jsou z naší sklizně. Tak jsme se tedy oba dva vymódili naší bio okurkou ze skleníku,“ pochlubila se svou úrodou Ilona.

Zpěvačka, která v příštím roce oslaví jubileum ve znamení půlstoletí, vypadá opravdu skvěle. Nyní má před sebou letní festivalový maraton. My jsme ji vyzpovídali, jak se chystá trávit léto. „Mé plány jsou jak pracovní, začátkem července vystoupím na Prima Festu v Šiklandu na Vysočině, ale také poletím s rodinou na dovolenou. Nemám ráda létání, ale přemůžu se a opět překročím svůj vlastní stín,“ dodala závěrem zpěvačka Ilona Csáková.  
📷
1 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Autolednice se hodí na cesty i na pláž. Jak ale vybrat správně?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!