Reklama
Reklama
 České celebrity 

Oslavte Den Rodiny v Grébovce!

Grébovka
15. května 2019 09:50 / archiv
Rodina je to nejdůležitější, co v životě máme. Přijďte s námi proto společně oslavit její Den, který se koná v sobotu 18. května od 9.30 v pražské Grébovce! Den Rodiny bude nabitý sportovními aktivitami, zábavou, hudbou, kouzelníky a skvělým jídlem! Na své si zde přijdou dospělí, ale i ti nejmenší členové rodiny. Vstupné je zdarma.

Kanadský herec Michael J. Fox prohlásil, že rodina není jen důležitá, ale je to úplně všechno. Pojďme se v dnešní uspěchané době na chvíli zastavit a strávit příjemný den se svou rodinou. „Připravili jsme si pro vás a vaše děti krásný den plný zábavy! Můžete se těšit na pestrou nabídku sportů, vědecké kroužky s pokusy, stavění z Lega, ale i malování na obličej, skákací hrady, báječný hudební program a vyladěnou zónu s jídlem,“ láka s nadšením Jana Skopová, manažerka charitativních projektů manželů Tykačových. Program celého dne bude nabitý od 9.30 až do 20.00. Den Rodiny je čtvrtým rokem pořádán neziskovou organizací WOMEN FOR WOMEN.

Zábava pro ty nejmenší Děti se mohou těšit na nezapomenutelný den nabitý všemi oblíbenými činnostmi. Vyzkoušet si mohou jízdu na konících či oslících, kreativní dílny, ale i malování na obličej, seznámení s malými zvířecími mláďátky, pokusy jako ostřílení vědci, stavění z Lega, ale i mnoho dalšího.Zaskákat si mohou v několika skákacích hradech a zasportovat pak třeba na nafukovacím fotbalovém hřišti. Pro ty nejmenší je připraven koutek Mrňouskov. Poslechnout si můžou děti své oblíbence jako je Pavel Callta, Vojta D, Anna Slováčková, ale i Mína anebo Míša Růžičková!

Něco pro dospěláky Ani na velké členy rodiny jsme nezapomněli. Od rána to můžete rozjet s Eddie Stoilow, vyrazit se občerstvit do zóny s jídlem a maminky si mohou odpočinout v zóně s dámským líčením. Večer od 19.00 den zakončí oblíbená kapela Argema. 
📷
1 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Autolednice se hodí na cesty i na pláž. Jak ale vybrat správně?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!