Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tahle kráska dodatečně dostala titul Miss

Hana Vágnerová
12. května 2019 17:32 / archiv
Soutěž krásy MISS CZECH REPUBLIC slaví velký úspěch. Získala totiž licenci MISS SUPRANATIONAL, kterou měla do této doby konkurenční soutěž Česká Miss. Po Miss World už je to druhá licence, která je udělena soutěži, jež velí Taťána Makarenko. Ta tak má v portfóliu Miss World, Miss Grand International, Miss International, Miss Intercontinental, pánskou licenci Mr. World a nyní i Miss Supranational. Znamená to, že 5 dívek a jeden muž poletí z této soutěže reprezentovat na světové soutěže.

A to je v současnosti problém, protože poslední ročník měl jen čtyři vítězky. A tak Makarenko musela dodatečně jmenovat pátou Miss, aby vůbec měla koho na světovou soutěž vyslat.

Ke 4 vítězkám MISS CZECH REPUBLIC 2019 se tedy čerstvě připojuje i finalistka, která soutěžila s číslem 8 ( získala titul Miss Notino ) Hana Vágnerová. Hance je 24 let a žije střídavě v Brně a Monacu. Pyšní se mírami 85-60-90 a vyrostla do výšky 175 cm. V listopadu 2019 odletí Hana Vágnerová do Polska reprezentovat ČR a bojovat tak o titul nejvyšší a to světovou korunku krásy Miss Supranational 2019.

"Věříme v Hanky úspěch. Byla vybrána, protože jí umístění v soutěži uteklo o velmi malý vlásek a dle všech finalistek byla favoritkou, jelikož je velmi vyspělá a připravena se titulu jedné z vítězek zhostit. Je ztělesněním silné mladé ženy, která by uměla skvěle naší zem reprezentovat. A tato slova se nyní stávají skutečností. Hanka se tak připojila k vítězkám ročníku 2019." řekla ředitelka soutěže Taťána Makarenko. 
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Co byste si s sebou rozhodně měli vzít ze svého prvního bytu

1. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

2. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

3. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!

4. Nestárnoucí Kaira Hrachovcová se pochlubila sexy tělem!

5. Tajemství dokonalých vlasů českých celebrit prozrazeno. Co slavným kráskám pomáhá?