Reklama
Reklama
 České celebrity 

Vyčerpaná Taťána Makarenko nesedí s rukama v klíně!

Taťána Makarenko
04. května 2019 17:31 / archiv
Finále Miss Czech Republic, které se konalo v únoru bylo pro Taťánu velmi vyčerpávající a věnovala mu spoustu energie. Aktuálně tak zakladatelka soutěže krásy čerpá energii a připravuje se na další ročník.

Půvabnou českou modelku Taťánu Makarenko jsme zastihli na večírku Casina Victory. Prozradila nám, jak tráví svůj volný čas. „Aktuálně mám nejméně hektické období v roce. Dopřávám si klid, pohodu s přáteli u dobrého jídla a trávím čas na krásných místech. Načerpávám tak energii a sílu do dalšího ročníku,“ sděluje Makarenko.

Kdo by si myslel, že tato mladá dáma zahálí, nestačil by se divit. „I přesto, že mám volněji, nesedím s rukama v klíně. Věnuji se přípravě vítězek na světové soutěže. je důležité, aby Česko kvalitně reprezentovaly. Navíc připravujeme castingy pro Miss Czech Republic 2020, které začnou v září 2019. Přihlášky se totiž spustí v létě, a tím tak odstartujeme 11. ročník soutěže,“ komentuje spokojeně svoje pracovní aktivity Makarenko.

Českou modelku jsme nachytali, jak si zkouší zahrát v Casinu Victory, které je největší v okolí Brna a patří k nejmodernějším a nejluxusnějším na celé Moravě. „Zkoušela jsem to poprvé, ale jelikož jsme nehráli o reálné peníze, tak to bylo nenáročné na emoce a stress,“ směje se Makarenko. A co vy? Zahráli byste si v Casinu?  
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Naučte svého psa netradiční povely. Jeho zabavíte a vám to zase usnadní život

1. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

2. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

3. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!

4. Nestárnoucí Kaira Hrachovcová se pochlubila sexy tělem!

5. Tajemství dokonalých vlasů českých celebrit prozrazeno. Co slavným kráskám pomáhá?