Reklama
Reklama
 České celebrity 

Šéfka MISS CZECH REPUBLIC se jídla nebojí

Taťána Makarenko
27. dubna 2019 08:42 / archiv
Ředitelka soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC Taťána Makarenko se nikdy netajila svým kladným vztahem k jídlu. Když jí chutná, dokáže spořádat plné talíře. A v Brně, kam vyrazila do Victory Casino a přilehlé Signature restaurace, si pochutnávala natolik, že si "nášup" musela i vyfotit na mobil.

"Už několikrát jsem jela kolem objektu, kde se restaurace nachází a jsem ráda, že jsem měla možnost konečně ochutnat místní jídlo, které bylo naprosto úžasně dochucené, naservírované, personál byl příjemný a krásně se o nás staral. Tak dobrou chuť jídla, které zde vaří, musí každý ochutnat." nemohla si vynachválit Makarenko. S ostatními si pak taky zahrála ruletu. "Zkoušela jsem to poprvé a jelikož jsme nehráli o reálné peníze, tak to bylo nenáročné na emoce a stres".

Makarenko má teď volnější období. "V úroru bylo finále naší Miss a nyní kdy mám nejméně hektický období v roce. Takže si dopřávám klid a pohodu s přáteli u dobrého jídla, na krásných místech. Načerpávám energii a sílu do dalšího ročníku, inspiruji se kolem, setkávám s novými lidmi. Od září vítězky budou dojíždět na své světové soutěže, takže se hlavně věnuji nyní jim a přípravě , aby reprezentovaly kvalitně naší ČR a také se připravují castingy pro MISS CZECH REPUBLIC 2020, které začnou v září 2019 . Přihlášky se spustí v létě a tím odstartujeme již 11. Ročník." prozradila Makarenko.  
📷
3 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Pojistěte si úrodu rajčat i na příští rok. Připravte si vlastní semena

1. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková je mámou! Ukázala svoji holčičku!

2. Stačila jedna fotka, která rozdělila fanoušky Zuzany Belohorcové na dva znepřátelené tábory

3. Světoznámý herecký pár utužuje manželství v Evropě. Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones navštívili i...

4. Andrea Verešová dráždí fanoušky sexy fotkami. V titěrných bikinách ukázala dokonalé tělo!

5. Lucie Borhyová i Eva Decastelo mají blízko k Botoxu