Reklama
Reklama
 České celebrity 

Markéta Plánková prozradila, co peče na Velikonoce

Markéta Plánková
21. dubna 2019 14:59 / archiv
Na velikonoční svátky mají herci ze seriálu Krejzovi volno a tak mají čas užít si svátky jara doma a tradičně. Poctivě chodí na koledu, barví vejce i pečou beránky. Tradice se prý udržovat musí!

Herečka Markéta Plánková dokonce se svými dcerami dodržuje všechny tradice. I když letos nakonec přeci jenom chystá malou obměnu. „Budeme s holkami péct i perníčky v podobě vajec a zajíčků a ty rozdávat koledníkům. S rodinou si to užíváme, protože u nás v Mnichovicích, kde žijeme, se Velikonoce stále dodržují. Barvím tak padesát vajec a máme plný koš stuh a stůl s hromadou sladkostí. Chodí k nám tlupy lidí, takže všechno vždy zmizí. Zdobíme dům, lepíme na okna motýly, kytky… Pečeme beránka a mazanec.“ prozradila herečka.

To Ivana Korolová přiznává, že mezi milovníky Velikonoc nepatří. „Nepovažuji se za velkého milovníka těchto svátků, protože mi přišlo trapný, že na vás kluci zazvoní, pošlete je do druhého patra, otevřete jim, pak děláte, že před nimi utíkáte.“ Jarní výzdobu ale herečka dodržuje a občas prý obarví i nějaké to vejce. „Velikonoční výzdobu dělám, protože mám ráda to „jaro v obýváku“. Na poslední chvíli se rozhodnu, že obarvím pár vajec, tak rychle doběhnu do obchoďáku, nakoupím a doma něco nabarvím,“ prozrazuje herečka, kterou doma vyšupá manžel paličkou od bubnů, na kterou si uváže mašli.  
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Co byste si s sebou rozhodně měli vzít ze svého prvního bytu

1. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

2. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

3. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!

4. Nestárnoucí Kaira Hrachovcová se pochlubila sexy tělem!

5. Tajemství dokonalých vlasů českých celebrit prozrazeno. Co slavným kráskám pomáhá?