Reklama
Reklama
 České celebrity 

Kateřině Sokolové místo bohatého ženicha dělají společnost rodiče

Kateřina Sokolová s rodiči
19. dubna 2019 09:06 / archiv
Do léta měla být modelka Kateřina Sokolová vdanou paní. Už loni ji bohatý podnikatel Pavel Kyllar požádal o ruku. Jenomže nakonec se žádná svatba konat nebude. Mezi Sokolovou a jejím snoubencem, se kterým se ve společnosti ale nikdy moc neobjevovala, došlo místo plánování veselky k rozchodu.

A tak se Sokolová na vernisáži výstavy Co nám zrcadlí autismus objevila v doprovodu svých rodičů. Problematice autismu se totiž společně věnují už dlouho, Kateřinin bratr Radovan je sám autistický, a tak Sokolová před lety založila nadační fond AutTalk.

Výstava portrétních fotografií Matěje Derecka Harda Co nám zrcadlí autismus zachycuje děti a dospělé na spektru autismu a jejich záliby. Osobní účastí na vernisáži výstavy Co nám zrcadlí autismus Atypickou kampaň AutTalku podpořili například Beata Rajská, Zuzana Stráská, Ester Berdych Sátorová, Tomáš Ujfaluši nebo Kristýna Schicková.

„Mám velkou radost, že má Atypická kampaň úspěch a že se nám díky ní daří více přiblížit veřejnosti svět autistů a přinést zamyšlení nad tím, co nám zrcadlí autismus. Kampaň by se nám nepodařilo zrealizovat bez významné pomoci našich partnerů, kterým tímto moc děkuji za jejich podporu a účast na kampani. Taky děkuji všem, kteří se na kampani podíleli, včetně fotografa Matěje Derecka Harda, jenž nám nafotil fotky pro výstavu bez nároku na honorář, a taktéž moderátorce vernisáže Naomi Adachi,” řekla Kateřina Sokolová. 
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těšíte se na StarDance? Česká televize už ví, které hvězdy budou tančit

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Co byste si s sebou rozhodně měli vzít ze svého prvního bytu

1. Bývalá modelka Helena Houdová se nahá klaněla měsíci. Fotku sdílela na socialní síti

2. Petr Jákl získal pro svůj velkofilm jednoho z nejlepších střihačů na světě

3. Barbora z Robinsonova ostrova: Už nechci být křehká dívka!

4. Nestárnoucí Kaira Hrachovcová se pochlubila sexy tělem!

5. Tajemství dokonalých vlasů českých celebrit prozrazeno. Co slavným kráskám pomáhá?