Reklama
Reklama
 České celebrity 

Simona Krainová vyrazila do dětského hotelu bez dětí

Simona Krainová
12. dubna 2019 08:35 / instagram
Simona Krainová sice děti tentokrát na výlet do romantického Lisabonu nevzala a raději je nechala ve škole, přesto ale vyzkoušela skvělý dětský hotel, do kterého se jistě jednou vrátí i s celou rodinou.

"V Lisabonu jsme byli sice bez dětí, ale bydleli jsme nádherně. Je to skvělý tip pro ty, kdo chtějí cestovat po světě s dětmi, a tento koncept jsme si chtěli vyzkoušet, protože mají speciální program pro děti, od hlídání, dětských koutků, pyžamových parties, až po hromadu popcornu. Karel vyzkoušel lezeckou stěnu. Tento apartmanový hotel je navíc přímo v centru Lisabonu, je pro celou rodinu, k dispozici je vlastní kuchyně a zázemí pro děti. Jinak Lisabon je nádherné město." napsala na sociální sítě nadšená Krainová.

Děti jsou základem filozofie aparthotelu Martiniad Lisbon Chiado Family Suites . Hosté zde najdou nepřetržitě otevřený dětský klub vhodný pro děti od 6 měsíců do začátku teenagerovských let. V bezpečném prostředí se o děti postará starostlivý a zodpovědný personál, zatímco rodiče mohou vyrazit na prohlídku Lisabonu. Součástí každého apartmánu či studia je kompletně zařízená kuchyně vhodná k přípravě vlastních jídel, která je vybavena sporákem, lednicí, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Případně lze v okolí navštívit některou z mnoha restaurací a kaváren. 
📷
2 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Odpuzovače zabrání škodám, které vaše kočky mohou doma nebo venku napáchat

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!