Reklama
Reklama
 České celebrity 

Michal David si pořídil sejf. Co v něm schovává?

Michal David
26. března 2019 14:25 / archiv
Michal David, který byl již jednou vykraden, nechce nechat nic na náhodě. Všechny své cennosti tak uložil pro jistotu do bezpečnostní schránky!

Jako umělec je Michal David neustále na cestách. Když necestuje kvůli práci, čas tráví i ve své vile ve Španělsku, kterou si pořídil ke svým 57. narozeninám. A jelikož jeho pražská vila zůstává často nestřežená, rozhodl se využít bezpečnostních služeb. “Vzhledem k tomu, že mě již jednou vykradli, tak rozhodnutí bylo jednoduché. Hodně cestujeme a nechci cennosti nechávat doma,” vysvětlil hitmaker, podle kterého je jako známá osoba častějším cílem zlodějů.

“Bohužel v dnešní době internetu se o známých osobách díky Facebooku a Instagramu ví vše. Kde momentálně jsme atd. A tato služba je velmi pohodlná. Do svého safu si totiž můžete zajít kdykoliv potřebujete. Třeba i v noci, což v bance nejde,” vysvětluje David, který ve své schránce podle svých slov schovává hodinky, šperky a jiné cennosti.

Zpěvák se přiznal, že se k tomuto kroku rozhodl hlavně kvůli tomu, že si o něm dneska může kdokoliv zjistit cokoliv. “Dnes se ví o nás skoro vše. Každý si může zjistit kde bydlím, najít si náš dům satelitním vyhledávačem a celý si ho přiblížit a detailně prohlídnout. To je stinná stránka známých a slavných osobností. Nic s tím nenaděláte, jen se můžete lépe ochránit právě tím, že si své cennosti schováte do safu, do kterého se dostanete jen vy. A to je přesně ten důvod, proč jsem se rozhodl pro tyto služby" uzavřel Michal David.  
📷
1 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Autolednice se hodí na cesty i na pláž. Jak ale vybrat správně?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!