Reklama
Reklama
 České celebrity 

Dáša z Mostu Erika Stárková hraje mámu Orlandu Bloomovi

Erika Stárková
26. března 2019 08:31 / showpix
Erika Stárková je herečka, zpěvačka a hlídačka dětí, kterou ke slávě katapultovala tolik propíraná role Dáši v seriálu Most. Ovšem Stárková si od slávy drží odstup, což ukázala i na udílení cen Český lev, kde drsně odpálkovala novináře poté, co se jí začali ptát na její sexy dekolt.

Stárková se u Jana Krause svěřila, že neměla na růžích zrovna ustláno. Kromě jiného prošla vážnou nemocí. "Těžce jsem onemocněla se štítnou žlázou a rok se dávala dohromady. Přišla jsem i o hlas, což je pro herce stresující. Takže jsem se musela zastavit, bylo to období meditace a transformace. Moc mi pomohla rodina, hlavně sestra Lenka a její muž – herec Václav Neužil, u nichž na Vinohradech jsem tehdy bydlela. Vzali si mě pod křídla.“

Stárková s menších rolích objevila v různých seriálech, nyní hraje v divadle Pod Palmovkou. „Vedle komedie Pusťte Donnu k maturitě! tu mám roli v Žítkovských bohyních, kde obstarávám i hudební doprovod,“ prozradila Erika. Největší terno ale udělala u zahraniční produkce. Jde o fantasy seriál Carnival Row v hlavní roli s Orlandem Bloomem, kde Stárková získala roli jeho matky, víly Fairy. „A čeká mě spolupráce s jedním studentem ze Zlína a bývalými kolegy, hezký projekt. Jsem otevřená všemu. Tím, že se živím na plný úvazek hlídáním dětí, nemám nouzi o živobytí,“ zdůrazňuje stále herečka. 
📷
2 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Jak se starat o plavky, aby vám vydržely hezké déle než jedno léto?

1. Zpěvák R. Kelly skončil už podruhé v letošním roce ve vazbě kvůli sexuálnímu zneužívání!

2. Operní diva Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi na akční dovolenou do Krkonoš

3. Jako chameleon: Jak se vám líbí proměna Ester Geislerové?

4. Slovenská hvězda Lívia Bielovič ukázala ve Varech svého partnera

5. Takhle Petra Janů tráví své léto. Budete se divit, kam vyrazila!