Reklama
Reklama
 České celebrity 

Adéla vydala nový singl. Kdo za ním stojí?

Adéla
31. ledna 2019 11:08 / archiv
Jak jsme Vás již před koncem roku informovali, zpěvačka Adéla (17) natočila nový klip k písni „Nech to bejt“ píseň i klip jsou již oficiálně vydané a pokud jste klip ještě neviděli, o hodně přicházíte. První, čeho jsme si všimli a nás zaujalo, byl záběr na Adélu ve vaně plné mléka. „Myslím, že je důležité, aby divák skrze klip vnímal emoce písničky, které se na něj přenesou, proto je nutné jednotlivé záběry opravdu promýšlet a nebát se trošku uvolnit“ informovala nás Adela.

V klipu účinkuje několik profesionálních tanečníků, které si Adéla pro svůj klip propůjčila z taneční skupiny, která má své tanečníky například i v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, přestože je písnička o vztazích, není rozhodně pomalá a utahaná, má náboj a jiskru. Celkově jde o velmi povedené dílo. Zárukou takové kvality je jistě i spojení s Celeste Buckingham, která se na písni podílela, vytvářela společně s Adélou hudbnu v Littlebeat studiu v Bratislavě a textově ji zaštítil známý skladatel a zpěvák Matěj Vávra.

Nový song již vznikal částečně pod taktovkou vydavatelství Warner Music „ano je to tak, moje mediální agentura domluvila jednání s Warner Music ohledně možného zastupování, pozvali jsme je na natáčení klipu. Po natáčení jsme se několikrát setkali a koncem roku proběhl podpis smlouvy“ Adéla roste a směřuje stále výš, nový klip a song Nech to bejt je toho důkazem.

„Nyní jednáme s rádii a věřím, že brzy Nech to bejt uslyšíte také ve svém autě nebo kanceláři“ usmívá se Adéla. V současné době je nový song dostupný ne všech hudebních platformách. Adéla nyní vystupuje na různých akcích a v průběhu roku chystá také featuringy s jinými zpěváky.  
📷
1 fotografie
mir | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Násilník z Ordinace dostává často záporné role. Proč tomu tak je a jaký je Ján Jackuliak ve skutečnosti?

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Chcete si doma vyrobit sedací vak? Za hodinu máte hotovo

1. Nikol Švantnerová oslavila Valentýna ve spodním prádle

2. Nejočekávanější muzikál roku 2019 má za sebou svou premiéru

3. Tomáše Řepku poslal soud do vězení na patnáct měsíců, proti verdiktu se bývalý fotbalista může...

4. Alice Bendová si nechala před dovolenou odsát svá plnější stehna

5. Patricie Solaříková se bude vdávat! Fanouškům ukázala prstýnek i slzy štěstí