Reklama
Reklama
 České celebrity 

Adéla vydala nový singl. Kdo za ním stojí?

Adéla
31. ledna 2019 11:08 / archiv
Jak jsme Vás již před koncem roku informovali, zpěvačka Adéla (17) natočila nový klip k písni „Nech to bejt“ píseň i klip jsou již oficiálně vydané a pokud jste klip ještě neviděli, o hodně přicházíte. První, čeho jsme si všimli a nás zaujalo, byl záběr na Adélu ve vaně plné mléka. „Myslím, že je důležité, aby divák skrze klip vnímal emoce písničky, které se na něj přenesou, proto je nutné jednotlivé záběry opravdu promýšlet a nebát se trošku uvolnit“ informovala nás Adela.

V klipu účinkuje několik profesionálních tanečníků, které si Adéla pro svůj klip propůjčila z taneční skupiny, která má své tanečníky například i v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, přestože je písnička o vztazích, není rozhodně pomalá a utahaná, má náboj a jiskru. Celkově jde o velmi povedené dílo. Zárukou takové kvality je jistě i spojení s Celeste Buckingham, která se na písni podílela, vytvářela společně s Adélou hudbnu v Littlebeat studiu v Bratislavě a textově ji zaštítil známý skladatel a zpěvák Matěj Vávra.

Nový song již vznikal částečně pod taktovkou vydavatelství Warner Music „ano je to tak, moje mediální agentura domluvila jednání s Warner Music ohledně možného zastupování, pozvali jsme je na natáčení klipu. Po natáčení jsme se několikrát setkali a koncem roku proběhl podpis smlouvy“ Adéla roste a směřuje stále výš, nový klip a song Nech to bejt je toho důkazem.

„Nyní jednáme s rádii a věřím, že brzy Nech to bejt uslyšíte také ve svém autě nebo kanceláři“ usmívá se Adéla. V současné době je nový song dostupný ne všech hudebních platformách. Adéla nyní vystupuje na různých akcích a v průběhu roku chystá také featuringy s jinými zpěváky.  
📷
1 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Plánuje snad kariéru kulturistky? Sexy moderátorka propadla cvičení a stává se z ní kupa svalů

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Pojistěte si úrodu rajčat i na příští rok. Připravte si vlastní semena

1. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková je mámou! Ukázala svoji holčičku!

2. Stačila jedna fotka, která rozdělila fanoušky Zuzany Belohorcové na dva znepřátelené tábory

3. Světoznámý herecký pár utužuje manželství v Evropě. Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones navštívili i...

4. Andrea Verešová dráždí fanoušky sexy fotkami. V titěrných bikinách ukázala dokonalé tělo!

5. Lucie Borhyová i Eva Decastelo mají blízko k Botoxu