Reklama
Reklama
 České celebrity 

O Partyšovou se pokouší infarkt! Její syn Kristián má Ornellu za macechu!

Ornella vyhrála, je z ní paní Koktová.
19. ledna 2015 06:49 / Facebook
Mění barvu jako chameleon. Celý víkend se o Gabrielu Partyšovou (36) pokouší infarkt nebo jiná život ohrožující lapálie. Před necelými dvěma lety moderátorka prohlásila, že se syn Kristián, kterého má s Josefem Koktou (57), nikdy nepotká se svým nevlastním bratrem Quentinem. To ovšem netušila, že si starý milovník milenku Ornellu Štikovou (21) vezme za ženu!

A tím se úhlavní sokyně Partyšové stává dle českých zákonů Kristiánovou macechou! A to ho Gábina nechala ještě nedávno přejmenovat z Kokty na Partyše, aby se mu děti ve škole neposmívaly. No, pozdě bycha honit. Kristián už ve škole je a číst už umí. Jen doufejme, že na něho spolužáci budou hodní…

Štikové je to šumák, ta je ráda, že dotlačila chudáka Pepu k oltáři a že je z ní právoplatně paní Koktová. Přestárlý Kokta totiž razantně tvrdil, že se ženil už třikrát, což je víc než dost. Bůh ví, proč změnil názor. Každopádně novomanželům to slušelo. Ženich měl tmavý oblek a modrou košili. »Panna« nevěsta oblékla dlouhé bílé šaty bez zbytečného zdobení, zato se sexy korzetem a závojem v hodnotě 60 000 korun. Samozřejmě je dostala zadarmo v rámci reklamy.

Utajená svatba roku se uskutečnila v pátek. Zajímavé je, že porod Quentina byl téměř v online přenosu, o svatbě ale nikdo do poslední chvíle nevykecal ani slůvko. Ornelle ale musíme zatleskat. Málokteré zlatokopce se podaří takový tah v takové rychlosti.

Poprvé se ukázala v roce 2012 na filmovém festivalu v Karlových Varech a tvrdila, že je Koktova milenka. Partyšová málem omdlela a Kokta chvilku zatkoukal. Pak to nabralo rychlý spád… oznámení těhotenství, rozvod, porod, sestěhování se a…zlatý hřeb: svatba. Ornello, gratulujeme! 
📷
3 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Těhotná blogerka Nikol Moravcová zářila po boku pohledného staršího muže

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Rozbily se vám žaluzie? Do těchto oprav se můžete pustit sami

1. Berenika Kohoutová promluvila o děsivém zážitku, díky kterému si uvědomila mnoho věcí

2. Verešová v plavkách předvedla postavu bohyně! A prozradila svůj recept na štíhlou figuru

3. Kopřivová a Jágr se rozešli. Takhle se slavný hokejista k bývalé tanečnici vyjádřil!

4. Herečka Patricie Solaříková promluvila o plíživé nemoci

5. Kráska z Ordinace přiznala, že její pes bez milosti čůral na lidi!